Dark Legions
Dark Legions - náhled

90- ovo (zvláště první poločas) byl moc zajímavý čas pro hráče. Žánry byly vytvořené a vyzrálý, barevné vesmíry byly smyšlené a mnoho z n

...

Gauntlet II Recenze

Recenze | Screeny


Po úžasném úspěchu první železné rukavice, Atari rozhodl se udělat pokračování v roce 1989. Skutečnost, že oni udělali pokračování jen jeden rok později ukáže vám, jak úspěšnou hru byla. Samozřejmě, jestli vy jste měli potěšení z hrající první železné rukavice, jste byli bys dost dobrý záchytný bod proč Atari udělal toto pokračování.

Předmět hry, jako předtím, je udělat to ze všech 100 kobek na živu a s tak mocí pokladu jak je to možné. Herní hra se skládá z posunu myši v směru vy chcete váš znak aby pohyboval a kliknutí tlačítko myši aby střílely jeho zbraň. Kdy vy najdete kouzelné nápoje v žaláři, tiskovém mezerníku k užívá je. Na znakové vybrané obrazovce, užívat klíče k šípu vybrat si mezi skřítkem, valkýra, válečníkemnebo mágem. Nepřátelé v kobkách dělí z generátorů. Zničte generátory před lanoví monster. Nepřátelé v rozsahu od skřítka směřují do duchů k zubatá. Nenechávejte Grim dotýká se vásnebo on bude odtékat vaše zdraví nic. Poklad je nalezený všude v hře, tak být si jistý, že vezme to k zvýšit váš bodový počet. Zvedněte klíče k otevřít modré jiskřivé panely, a šlápnout blýskající podlažní panely aby odstranily část zdí kobek. Je tam mnoho také rizik na úrovni, včetně lávy a jedu. Tyto vy také chcete dáváte si pozor na.

A uspořádaná věc o sériích železné rukavice je multi - hráčská volba. Vy můžete spojit s dalším hráčem a hra s nebo proti sobě navzájem aby mohla získat většina pokladu. Multi - hráč v době byl dost vzácná věc v POČÍTAČOVÝCH HRÁCH, tak myslím, že dělá série moc chladiče než mnoho z dalších arkád z jeho času.

Grafika je krok vpřed z první hry a i když oni nejsou nejlepší, oni přidají hezký dotek k stylu arkády hry. Hudba a zvuky v hře jsou vaše průměrné značky arkády a pípání, ale tyto je dokonalí pro chycení starý ale uspořádaný styl hry.

Pokud se vám líbí žalář arkády-nájezdní dobroty první železné rukavice, já garantuji vy budete milovat tuto hru ještě víc.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Atari, Inc.

Obrazek:Gauntlet II - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo