Commander Keen 5: The Armageddon
Commander Keen 5: The Armageddon - náhled

The Armageddon navazuje na předchozí čtvtý díl a nepředstavuje žádnou změnu v systému hry. Pouze pokračuje příběh, který je v tomto díle uko

...

Kings Bounty Recenze

Recenze | Screeny


Mnoho hráčů venku má buď slyšelo o nebo hraní brilantní hrdinové směných & Magic sérií, ale jen malé procento z nich je vědomé si, že oni následují v krocích předchozího výpočetního vydání Nového světa ... Královská prémie! Každý kdo hrál HoMM 1 pozná hru. Oni tolik mají společné že můžete říct, že HoMM 1 je remake královské prémie.

Teď ... Co může královská prémie nabídne vám že HoMM nemůže?

Odpověď je A LOT! Vy máte spoustu voleb při chůzi kolem krajiny: vy můžete navštívit města, rekruta válečníky z hradů, žádat privátní zkoušku s vaším králem ... a samozřejmě porazit nepřítele všude po zemi. Jeden z největších rozdílů mezi KB a HoMM je jak nepřátelé reagují na vaši přítomnost. V této hře monstra mohou pohybovat se kolem volně, a oni mají odporný zvyk zkoušející dohnat vás. Toto znamená, že budete muset počítat každý krok vy vezmete jestli chcete se vyhnout boji s nimi.

Největší rozdíl mezi těmito hrami je že vy neužíváte myš při hrající KB. Někteří by mohli být vystrašený tímto, jak vy potřebujete použít příkazy aby dostaly co vy chcete, ale každé nové okno ukazuje detailní popis dostupných příkazů tehdy, tak vy zvládnete hru ovládací prvky ihned.

A co grafika? Dobře, nechat nás nezapomenout jak starou tuto hru je ... a třebaže nejpopulárnější barva v herní ultra zelená se, některý ze scén a pozadí jsou neuvěřitelně urostlá a skutečný dárek aby sledoval.

Zvuk je průměr, ale hra je EXCELLENT a více než provedení nahoru pro zvukovou kvalitu! Tak jestli vy jste fanoušek hrdinů síly & Magic a chce vidět kde to všechno začalonebo jednoduše pokud se vám líbí staré hry ... to je hry pro vás.


Rok vydaní: 1990

Vydali: New World Computing, Inc.

Obrazek:Kings Bounty - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo