WWF Wrestlemania - The Arcade Game
WWF Wrestlemania - The Arcade Game - náhled

Toto zápasová hra je ryzí zlato!To dostává 5 z 5 ode mne.

Já nenávidím opravdu klauny! Tak není žádné větší potěšení pro mě než zm

...

Gunship 2000 Recenze

Recenze | Screeny


Výstup do kokpitu - hlavního spínače na. Připravte se vzít až do nebe v tomto pozoruhodném vrtulníkovém simulantovi.

V bojové helikoptéře 2000, vy letíte různé druhy helikoptér v rozsahu od spirály skauta dopravám (měly rád Blackhawka?) k nejmodernější Apačské latině a Komanč. Vy můžete letět různé druhy misijních druhů, včetně nákladu běží, hledání & záchrany, hledání & zničí a určit útoky. Tyto mohou buď být svobodná mise nebo část větší kampaně.

V kanceláři vy máte seznam kde vy můžete vybrat vaše pilotovo jméno a eskadru. To je také kde vy budete sledovat jeho hodnost a medaile vydělaly. Navíc, vy máte mapu světa kde vy vyberete si zda vy chcete vletět Evropu nebo na Středním východě. Posléze, vy máte vaše objednávky pro další léta, společně se zprávami inteligence dávající vám představu o tom, co odpor k tomu, očekávat.

Kdy vy vyrazíte novou kariéru, vy máte přístup k většině spirály v hře. Vy musíte také letět a bojovat sám. Nicméně, dosažením vyšších mužstev, nejen vy odemknout dvě další helikoptéry, vy také odejdete wingmen pomoct vám. Právě tak můžete si vybrat vaši spirálu a jeho loadout, to můžete také vybrat si vaši wingmen- ův spirálu a loadouts. Daný dohromady let do vaší záliby která bude nejlepší se pustí do nadcházející mise! Jak chlad je to?!

Kdy bojová helikoptéra 2000 vyšla, to nabídlo něco, co nevidí nejsem v jiném vrtulníkovém simulantovi: wingmen mohl bys ve skutečnosti ovládat skrz objednávky; wingmen kdo by ne jen závodit mimo k přednastavenému plánu letu, jako v Apač 95 nebo laň. Toto sám nejen dělá váš wingmen ve skutečnosti užitečný, ale létání při objednávání váš wingmen účastnit se na vašem vyskakovacím útoku udělá to daleko víc příjemný také.

Jakmile vy začnete misi, vy máte přístup k misijní územní mapě. Zde vy uvidíte váš loadout status a prostory cíle, a vy můžete vidět a osnovat vaše cílové body tratě. Mapa je také kde vy dáte vaše wingmen jejich objednávky. To je vše moc snadný aby uchopilo a jednoduchý použít.

Zvuk: Přiznejme si to: Zvuky nejsou všechen ten ohromná - jen primitivní pípnutí a *havárie* zvuky pro exploze. Žádný okrajový systém zde.

Grafika: Jestli vy máte na paměti že tato hra vyšla kdy počítače neměly moc výpočetního výkonu pro beroucí dech scenérii, grafika není ucházející; oni jsou primitivní ale efektivní. Vy dostanete vaše ostrobřité hory aby kryly se, cesty k navigovat , a příležitostný strom nebo dům. To není srovnatelný s dnešními hrami ale začíná to být práce dělaný a, jestli díváte výběrové simulanty, dostávání práce dělaný je co počítá, přímo?

Hra: Znovu, díky nedostatku výpočetního výkonu zpět v den, letová fyzika jsou blízko u ne-jsoucí, a ne- očekávat pravdivou-tu - life leteckou elektrotechniku. Před každým letem, vy můžete nastavit realismus úroveň pro letovou fyziku (arkádu nebo menší arkádu), nepřátelské chování, a další. Na maximu realismus, vy dostanete spirálu která bude poněkud se chovat jako skutečnou věc, jako ztrácení nadmořské výšky kdy vy houpá se nos dolů a tak dále. Ačkoli, znovu, letový realismus nechystá se učit, že vás letět skutečnou dohodu; to je jednoduchý a začíná to být práce dělaná. To je výběrový sim, a jestli to je vaše věc, pak žádný z toto by měl obtěžovat vás.

Nadto, nedostatek opravdu realistické fyziky dělá tuto hru víc příjemný jestli vy jen chcete bzučet kolem střílení nahoru materiálu spíše než zápasu s něčím jak nestabilní jak spirála. Letecká elektrotechnika jsou také zjednodušená, tak to by mělo být daleko víc příjemný pro menší-než-tvrdý letový nadšenec. Různé druhy spirály a misí, společně s taktickým kouskem, přidá k této hře. Dohromady, já jsem ochotný říct bojová helikoptéra 2000 je moc pěkný výběrový simulant.

Třebaže tato hra je hratelný použitím klávesnice sám, to je doporučené, abyste užívali letovou tyč, jen kdyby pro ponoření. Hra podpory různý (nyní zastaralé) ovládací páky, ale standardní 2 - axis, 1 - button ovládací páka může také užívaná. Já mám Saitek X - 45, a žádný z 4 - axis voleb pracovaly pro mě, ale použití 2 - axis, 1 - button volba pracovala dobře. Samozřejmě, použitím joystickový vlastní software vy můžete program vaše programovatelná ovládací páka a mapa různé funkce.


Rok vydaní: 1991

Vydali: MicroProse Software, Inc.

Obrazek:Gunship 2000 - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo