NHL 93
NHL 93 - náhled

Před vydáním NHL 93, byl nějaký hokej zvaný Face Off! a nějaké další nemastné, neslané hry vzdáleně podobající se zámořské NHL. S rokem 1993

...

Kens Labyrinth Recenze

Recenze | Screeny


Kenův labyrint je první osoba střelec s podobným motorem do Wolf3d. Hra byla vytvořená Kenem Silvermanem ( tvůrce Duke3d Build motoru) kdy on byl 18. Kenův labyrint je dost zábava, ačkoli to dělá mít špatnou grafiku.

Váš cíl je aby našel vaše štěně a uniknout labyrintu. Hra klene přes tři epizody. Vy se setkáte s mnoha nepřátel, a chladné objekty jako stroje sody (použitý k tomu, aby koupila položkám) a automatům na mince ( sázet se vaše peníze). Tam jsou chladné rysy jako peníze, interaktivní objekty, a poslouchání Kena TALK!

Grafika předtím jak uvedeno není nejlepší. Skřítci jsou tažení O.K. Nějaký, ačkoli, dívat se opravdu podivný, jako střelec žvýkačky. Vypadá to jako kus masa ke mně!Zvuky jsou hlavně Ken ječení a rčení věci jako ' dobrá práce!' kdy vy tlučete úroveň. Hudba je opravdu radostný a návykový, jeden z próz do Kenova labyrintu.

Kenův labyrint je ohromné hry pro ty, kdo otráví se.

Kenův labyrint proběhne ohromný s cokoli 10000 cykly.

Jestli vy chystáte se užívat zvukové kartu zvuky, které místní verze je sestavená použít standardně, ověřte si, zda vy běžíte KENSBFIX namísto KEN, jinak to zpomalí váš počítač/DOSBOX k zastavení.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Advanced Systems

Obrazek:Kens Labyrinth - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo