Lost Dutchman Mine
Lost Dutchman Mine - náhled

Zde to máte, našel váš průchod obrovskými pověrou horami Arizony. Jen jedna myšlenka zůstává pevný ve vaší mysli: Objevování okouzlujícíc

...

Fools Errand, The Recenze

Recenze | Screeny


Vyvedení aprílem udeřilo lovecký motiv v roce 1989 a rychle začal být považovaný za jeden z většiny inovativních hr svého druhu. Toto jedinečný málo problému je založen na srozumitelných jen zasvěcencům mystéria obklopujících tarokách, a jako takový, vy hrajete stranu blázna jak on potuluje se jeho průchod zemí. Tam jsou čtyři království musíte prozkoumat, a předvídatelně dost, oni jsou Kingdom prutů, Kingdom Cups, Kingdom mečů, a Kingdom Pentacles.

Každý ze čtyř Kingdoms ztratil jeho nejvzácnější poklady, a být hrabivý blázen vy jste, vy doufáte, že najít je a držet je pro sebe. Dává mystickou mapu Sluncem, vy zahájíte vaše pátrání po slávě a bohatství.

Nicméně, věci nikdy není tak jednoduchý jak oni by měl být, a samozřejmě vaše mapa je zkažený mystickým kouzlem. To jen říká vám kde vy jste byli, a je nadto úplně zamíchaný nahoru. Vítejte v první hádanek představených tímto šokující hrou.

Aby mohl pokročit, musíte řešit všechny způsoby hádanek. Slovo rvačky, obrazové rvačky, logika, matematika, vy jmenujete to, vyvedení aprílem má pravděpodobně dostalo to. Objednávka v kterém vás řešíte je je zcela na vás, a více hádanek se stojí dostupný čím více vás řešíte. Každá hádanka je doprovázený chytrý málo záložky o střetnutích s bláznem různými obyvateli oblasti.

Navíc, každá hádanka, kterou vy dokončíte odhalíte umístění na vaší mapě, a nakonec, tlouct hru, musíte dát všechny kusy dohromady v pořádné objednávce aby mohla odhalit jeho tajemství.

Dohromady, toto málo hry je vysoce návykové. Vy pravděpodobně budete plakat se zklamáním víc než několikrát jak vy prosíte vyřešit různá řešení, z nichž některá jsou šílená obtížná. Hra je na stejné hodnotě se solitérem a minolovkou jak rychlý a snadný čas-zabiják, ale to má přidanou výhodu pro chytrý (ačkoli v době zavrávorání) příběh aby souhlasil s tím, stejně jako bytost docela trochu víc mentálně výzva.

Pokud se vám líbí tlačení vaší mysli k limitu, a vychutnávat dobré spiknutí fantazie, tato hra rozhodně je pro tebe.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Miles Computing

Obrazek:Fools Errand, The - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo