King Arthurs K.O.R.T. Deluxe
King Arthurs K.O.R.T. Deluxe - náhled

Toto hra vezme vás zpět 15. do století apokryfní Anglie. Jako jeden z rytířů kulatého stolu, váš cíl má vzít výhodu krále Arthurova odlet

...

Keef the Thief - A Boy and His Lockpick Recenze

Recenze | Screeny


Keef zloděj - A Boy a jeho Lockpick je směs dobrodružných a-hrajících her role. Vy hrajete jak Keef, sirotek zvýšil ve městě z které on byl exilový, protože on nemělo talent na normální život fantazie (což znamená, že on postrádal schopnosti aby byly jedním z obvyklých roleplaying znaků, jako je válečník, kněz ormagician). Žádná schopnost vůbec; to je, s výjimkou kradení. Tak on stal se zlodějem, a překvapivě ne lstivý druh, ale bojovník. Vy začnete vaše dobrodružství ve vratech městský stejného Mercon, která je uprostřed džungle.

Grafika není tak docela že děsivý, ale oni postačí VGA grafice. Rozhraní je jednoduchý:vy máte knoflíky na spodu obrazovky, jako ' hovor, koupit, a tak dále Vy máte kompas nahoře pravý roh, který může být použí k projít hrou. Bílý bar na vrcholu má dva knoflíky: Registrujte, a Keef. První je pro šetření/nakládání, otočné hudební o/u (důležité!), a tak dále. Druhý odhalí charakteristiku informaci, a má zvláštní knoflík použitý k tomu, aby spal. Boje poněkud jsou zajímavé: malé černé náměstí se objeví místo obrazu, s barevnými pixely v tom. Bílý jeden představuje vy. Vy se můžete hnout kupředu a obráceně, a otočení levý a pravý s kurzorovými klávesami, a vaši útok nepřátelé s mezerníkem.Pod "místní mapa", tam je obdélník kde vy můžete vidět oblast z Keef- ovo hlediska (nejvíce falešná iluze 3D prostředí jsem kdy viděl, ještě to bylo dobré pro ' 89). Vy můžete také vidět kolik zdraví bodů vy máte - - a jestli vy zemřete, dobře, je po všem. Můžete změnit potíž bojů v nabídce souboru. Po každém úspěšném boji vy dostanete malé množství peněz, které vy rozhodně budete potřebovat v hře. Ve městě stejném Mercon, mluvení - - nebo spíše, ptaní o cokoli - - vás bude stát peníze, tak dáváte si pozor co vy děláte! Vy můžete také vplížit se do domů, ale domy bohatí jsou plné pastí; levný jeden jsou prázdní, ale stráže střeží ulice, tak dávají si pozor.

Hudba je... otravný. Zdá se hoch který udělal, že to bylo vysoký. Možná to by byly vhodný pro krátké boje, ale uslyšíte stejné nápěvy stále znovu, z úvodu obrazu do konce. Naštěstí vy můžete vypnout to. Bojový systém hry je veselá zábava, ale hra sám postrádá hodně jinými způsoby, většinou protože nemůžeš působit společně vaše okolí příliš mnoho. Jestli vy zpříčíte se vždy vy můžete použít rekapitulaci v každém případě.

Hra byla určen pro být parodie, ale mimo pár údajně "zábavný" linky, neočekávají skutečnou komedii. To připomenulo mi Erik nehotový - - spiknutí je podobný, s jeho hloupým středověkým šílenstvím - - ale Keef zloděj není tak moc veselé zábavy. To je dobré pro deštivá odpoledne, ačkoli, a to není ani to trapný pro hrát. Já dám tomu 3.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Naughty Dog, Inc.

Obrazek:Keef the Thief - A Boy and His Lockpick - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo