World Class Leader Board
World Class Leader Board - náhled

Golf je sport prestiže. To vyžaduje schopnosti, trpělivost, praxi, plná peněženka, a tak dále Naštěstí vy nepotřebujete plnou peněženku a

...

Wacky Funsters! The Geekwads Guide To Gaming Recenze

Recenze | Screeny


Předmět této hry je jednoduchý. Vy jste hráč ve jménu Geekwad a jsou nasátý do vašeho počítače. Vy stojíte před stárnoucím králem a on potřebuje vaši pomoc držet starověké umění kvalitní zábavy počítačové hry na živu. Aby mohl uspět, vy potřebujete aby hráli různé hry a být tak dobrá na ně jak vy můžete být.

První věci, které měli mě hákovitý byli humor. Já jsem miloval čtení kredity a ochrana proti krádeži otázky jsou skutečná výtržnost! Po tom vy stojíte před vaším králem a on vysvětluje situaci vám. Další vy dostanete se do vybrat si hru aby hrála.

Tam jsou 5 hry aby hrály.

Zazvonění je hra stolního tenisu. Jediný objekt je aby odrazil se míč zpět k oponentův straně dvoru. To dělá zní důvěrně známý, že ano? Vy hrajete si s použitím myši.

Rambi proti Blambo je hezký málo hry lesního zvířete zabíjení. Vy míříte na živé tvory a udělat není-žitím jedním dostat body. Tento je také hraný s použitím myši.

Velké chlapi With svaly je zmlátit je druh hry. Váš starý učitel základní školy vysvětlí Vám přesně to, co vy potřebujete udělat a potom vy jedete do bojovat!

Steroidy je hra kde vy potřebujete aby šli dovnitř těla-stavitele hlavu a držet nebezpečné steroidy z ublížení jeho těla.

A poslední hra z počátečního seznamu je Road zabití. To je hra kde vy potřebujete aby zabili jistý materiál vy najdete na cestě, při opuštění dalších věcí nedotčených (čtou příručku pro řidiče pro to).

Dohromady to je legrační hra a po každý sub - game opravdu by měla bys šla a mluvit s králem. Si všimnete nějaké ohromné změny v něm :)

hra je graficky dobře podporovaný; zvláště cartoonish animace přinesou hodně hihňání vaší tváři. Zvuky jsou OK, ale nic zvláštního. Ovládací prvky jsou dost jednoduché a hra je čistě a jednoduše veselá zábava, třebaže to dělá zdá se protože to je) jen směs ohromných starých her.

A zdá se tato hra byla tak úspěšný že tsunami udělalo pokračování o Geekwad a jeho dobrodružstvích hraní, jednom my již hostíme právě tu na Abandonia!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Tsunami Media, Inc.

Obrazek:Wacky Funsters! The Geekwads Guide To Gaming - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo