Ashes of Empire
Ashes of Empire - náhled

Tady je hra která dá vás do role násilného mírového dozorčího, kdo zkouší přinést stabilitu do zemí které viděly základní změny v režimu.

...

Karateka Recenze

Recenze | Screeny


Díky odhadu nějaké vchodu informaci byla přidaný: Toto hra byla udělaná žádným jiným než Jordánský Mechner. Jordánský Mechner byl víc nezávislý filmař než herní výrobce kdy on začal hrát Karateka, hense důvod pro filmovou kvalitu která nikdy nebyla viděná předtím. Poté co Karateka pan Mechner dále čistil jeho digitální příběh říkající prowis produkování Prince Persie a Prince Persie 2.

Zlý absolutní vladař unesl lásku k vašemu životu. Vy dosáhnete jeho paláce na vysoké hoře a Karateka začíná. To byla vynikající hra kdy to vyšlo a to stále nemá prohraný moc.

Grafika jsou CGA, ale oni stále vypadají hezky (oni nezraní vaše oči), vy můžete snadno poznat zač je toho loket předpokládat aby byl,a tak dále. To dokonce nevypadá pixelated (který je vynikající úspěšní lidé). Zvuk je PC mluvčí, ale ne nepříjemný a hra uvádí něco myslím si, že žádnou jinou hru před kdy udělala - CUT SCENES!!!

Jak hra postupuje, více řezat scény zdály se, že dát vám update na co se děje dolů hluboko v nepřátelské pevnosti. Nepřátelé dostanou pilněji jak vy pokračujete, zvýšení výzvy.

OK možná, že to je trochu opakovaný - boj jeden hoch po další, ale v tom bodě oni nemohli udělat žádný lépe. Mluvení boje, vy pohybujete s kurzorovými klávesami, ale vykonávat boty a údery vy potřebujete použít následující: Q, A, Z pro vysoký, střední a nízký úder; W, S, X pro vysoké, střední a nízké kopnutí. Myslím si, že prostor je pro úkrok, ale já jsem nebyl nebyl neschopný použít to v boji.

Tak na co čekáte, pokračovat a chránit vaši milou dámu z drápů zlý panského, předtím, než on má jeho cesty s ní.

Vy potřebujete aby tiskli prostor jakmile vy vidíte "Brůvøderbund software, Inc ." dá kredity. Jestli vy ne- vy uvidíte zprávu dotazující se vy umístíte disk ve vašem pohonu a hra bude viset.


Rok vydaní: 1986

Vydali: Br?¸derbund Software, Inc.

Obrazek:Karateka - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo