Commander Keen 3: Keen must die
Commander Keen 3: Keen must die - náhled

Třetí díl této série byl stejně jako druhý a první vydaný v roce 1990 a opět jsme se nedočkali téměř žádných změn v herním systému.

...

Gladiator Recenze

Recenze | Screeny


Gladiátor je strategická akční hra sada ve středověku. Ze shora dolů pohledu, vy ovládáte jednotlivý znak najednou z vaší armády námezdních vojsk. Dva spojenci doprovodí vás na začátku pro první málo map, ale vy budete potřebovat aby najali vojáky a cvičit je udělat námezdní skupinu silnou dost, aby dokončila mise vpředu.

Tam jsou tři úrovně potíže: Šarvátka, bitva, a zabíjení. Toto hra je opravdu tuhý aby hrála efektivně. Na Battle potíži, to je snadné ztratit jednotku nebo dva v každém boji (najmout mnoho klerikálů!). Šarvátka udělá váš život snadnější, ale může udělá, že vypadáš jako rouška. Vděčně, tam jsou rozštěpení-obrazovkový určený pro více hráčů režimy které vám dovolí zdvihnout k třem přátelům s vámi. Jejich pomoc může být nezměrný a udělat hru moc, mnohem víc zajímavý a veselé zábavy. Vy můžete také vybrat si aby bojovali s tvými přáteli jak nepřátelé v PvP módu.

Grafika je nejjednodušší-založené umění dlaždice a zahrnuje nějaký paleta-přesun na efekt. Opakovaná scenérie je nevyhnutelný od tile - setu je moc malý. Toto hra byla dělaná s editorem scénáře na mysli, tak to je co měl bys očekávat. Vy můžete vytvořit vaše vlastní mapy s baleným mapovým editorem stejně jako vaše vlastní mini-mapy aby souhlasily s nimi, ale vy nemůžete vůbec kdy chtít protože zabudované scénáře jsou asi tak dobrý jak začíná to být pokud vy nebudete chtít kompilovat celé volební foryour přátele. S každou zabudovanou bitvou, vy dostanete malý vstup deníku který vysvětluje aktuální misi v kontextu vaší cesty. Většinu té doby tyto jsou zajímavé četby, ale nakonec oni se stávají otravným dalším tiskem únikového klíče.

Gladiátor opravdu září v tom, co vy může děláte s vašimi vojáky a očekáváními nových úrovní-ups. 14 třídy mohou si vybrat z jsou: Ramenní-účtující voják, -házející barbar balvanu, lesní-chodící skřítek, rychlý a podpůrný Archer, teleporting mág, -kancelářská práce zázraku, -házející zloděj dýky, stromový-milující Druid, mrtvá-milující kosatka, mrtvý-je kostra, ohnivý elementární, kudzu- podobný sliz, pomalý čáry, duch nářku, a skrytá třída, mana-pumpující Archmage. Vojáci mohou být trénovaný aby zvýšili jejich sílu, obratnost, ústavu, inteligenci, obrněné jednotky, a úroveň. Zkušenost je získaný kdy znak tluče nepřítele, ale vy vytáhnete možnost přehnutí hrouda peněz aby překotí je k další úrovni. Vaše znaky získají nové schopnosti s vyššími úrovněmi (v závislosti na znakový třídě) a nějaký skrytý efektech výsledek také s vyššími úrovněmi (jako větší poškození). Většina zvláštních schopností jsou opravdu jedinečná a jsou veselá zábava aby hrála si s.

Celkem, gladiátor je legrační hra aby hrála si s přáteli nebo pro zábavu když chcete courat s uber-znakem na nízkoúrovňové mapě. Přátelé rozhodně přidají k zkušenosti, tak ne více nemrhá časem! Jděte pro přátelé!


Rok vydaní: 1995

Vydali: Forgotten Sages

Obrazek:Gladiator - stáhnout

12xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo