Bill and Teds Excellent Adventure
Bill and Teds Excellent Adventure - náhled

To je ještě další hra, kterou I jsem hrával na C64, ale já musí souhlasit s tím, že tato verze je o něco lepší (třebaže ne zvuková moudrá

...

Jungle Jack Recenze

Recenze | Screeny


Jungle Jack je hra každý platformní milenec by měl vychutnávat. Smutně, hra nikdy netěšila se z moc obchodního úspěchu a proto nebyl nikdy prodaný vně Skandinávie. To je smutné protože hra je nádherný, a vy ne- nebudete litovat hraní toho.

Na začátku, vy jste ukázaný úvod ve kterém sluneční vzestupy přes džungli. Kamera klouže doprava, kde my nakonec se setkáme s naší málo hrdiny, Jungle Jack. Kdy filmový končí, vy uvědomíte si , že hra nikdy nemění z animace k "skutečné hře"; grafika jsou stejná! Toto je jedním z dobrých věcí o Jungle Jack: celá hra cítí jako sen, a vy nikdy nenajdete oblast která vypadá jako jiná část hry; všechno je jedinečný.

Příběh za hrou je to vy (Jack) je VERY vzácné zvíře džungle která bohaté mužské dcery opravdu chce dostat její ruce na. Vy jste nejroztomilejší zvíře v džungli, a jistě také nejvíce inteligentní. Jednoho dne vy chcete prozkoumat džungli s vašimi dvěma přáteli ( opicemi). Smutně, vy brzo uvědomíte si džungli je nebezpečné místo, a lidé, kteří jsou poté co vy se ne- vzdáte! V hře, vy navštívíte několik míst, jako jsou džungle a města, a náš málo chlapíka dokonce dosahuje bruslení společně rovný lišce on zamiluje se do, Rita.

Já dám tuto hru velký 5. To je vzácný aby vidělo takový nádherná hra jak Jungle Jack, a zábava je prvotřídní! Vy ne- nebudete litovat času strávil hraní této hry!

Hra byla v dánštině původně, ale s kusem pomoc od náš spolu - uživatelský Luchsen, my jsme dařili se přeložit hru. Nemějte byste vidět žádný dánský text během s výjimkou úvodu: namísto "Jungle Jack" to říká "Jungledyret Hugo." hra bude žádat o heslo; jen tisk "I" a hra by měla vstoupit do úvodu brzy potom. Hra byla upravená přece však nemůže běžet ve Vistě nebo XP bez DOSBOX. Jestli vy jste šťastní dost, aby měli kopii Windows 95 nebo 98, možná, že bys byla šance na to provozovat hru bez DOSBOX- ovo pomoci.

Hra byla vytvořená dánskou společností potní komorou a produkovaná Dan tvrdší. Dan řekl mi, že my jsme mohli uploadovat to volně. Hra smutně nikdy nestala se velkým obchodním úspěchem, tak jestli my bychom sdíleli hru tak, že každou zemi má přístup k tomu, on budou VERY šťastný. On také poslal mě nějaké podvody, které může hodit se protože někde, hra může se stát trochu tvrdým.

Danovy vlastní slova: "několik se nahne: Uvnitř hry vy můžete dostat extra životy stlačením F1. Tam je také kombinace aby skákala k další úrovni, já myslím, že to je něco jako stlačení přeřazovačové na velká písmena + F12 + příloha současně."

klávesnicové povely:

CTRL = SprintALT = JumpUp Arrow = uchopení


Rok vydaní: 1995

Vydali: Sweatbox Animation

Obrazek:Jungle Jack - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo