I.M. Meen
I.M. Meen - náhled

Pohled na ty hodné dítě studování a čtení! Já nemohu vystát to už ne. Musím udělat něco o tom. Něco jako obsazení kouzlo a vytvoření kouz

...

Keys to Maramon, The Recenze

Recenze | Screeny


To je opravdu stará a ohromná RPG hra, a jeden z mála ve skutečnosti já mám rád. Já užívám hrát to na C64, ale to bylo frustrující jako já jsem musel čekat pro něco naložit a pokračoval vyměním si přes pružné disky.

Ale nyní tady jsou stejné hry pro PC!

To je ve skutečnosti jeden z mála POČÍTAČOVÝCH HER které mají grafiku tak dobrou jako C64 verzi. Zvuk není nic co fandit a jen se skládá z ptačích mláďat a značek.

Ale spiknutí!!!

Můžete si vybrat váš znak na začátku hry. Vy můžete být buď lovec, kovář, kurýr nebo učenec. Každý má mírně rozdílné schopnosti a všechno hodit se někdy. Vy začnete ve městě Maramon kde vy jste místní šerif, možná, že bys mohl říct. Vaše práce je aby chránila město z monster která vycházet noc. Vy můžete jít do jiných lokalit (jako radnice, knihovna, sběratel, zbraňový výrobce, výrobce obrněných jednotek, hostince, pevnost), ale já navrhuji, že vy jít a vybavit sebe první - tak koupit nějaké zbraně a obrněné jednotky. A to jak cenové peníze, ale vy budete dostávat plat pravidelně pro poskytující vaše služby. Také, a pohodlně, monstra opustí málo peněz vaků vzadu.Ale kde všechny tato - ův velkorysá ' monstra pocházejí z? Oni pocházejí z velice věží které jsou ve městě! Každou noc monstra dělí z jednoho věže aby vyvolala zmatek ve městě. Tady je tip: oni vždy napadnou stejný cíl ve stejný den. To je vaše práce aby zastavila a zabít je předtím, než oni zabijí vás - nebo někdo jiný.

Ale proč jsou tyto věže tam?

Dobře, to je součástí záhady opravdu, tak Říká vám. Ale jestli vy jdete do knihovny, vy objevíte historii věží a jak dostat se dovnitř. Také, vy se můžete učit / dozvědět se materiál v knihovně, jako je jak aktualizovat vaše zbraně, jak dostat dost odpočinku, a jak odstranit ty monstra aby držela váš město bezpečný. Jakmile vy jste připravení vy můžete counterstrike jdoucí do kobek pod městem také.

Pro ovládat váš znak užívat num klíče (vy můžete jít úhlopříčně také), a udeřit užívat mezerník. Vy můžete dostat zvláštní menu jen stavení jestli chcete měnit co vy jste zdržíte vaši rukunebo odpočineknebo chrání; tak pamatovat si, jen pevnosti zůstávají během noci.

Hra běží pokuta v Dosbox, tak zkusí to jestli Windows XP je váš OS.

Kvůli chudému zvuku a nedostatku vyzývavého boje, já jen dám hře 4. Nicméně, fantastické spiknutí vy rozpléstte dohání nedostatek varianty v boji.

Část Magic trilogie svíčky


Rok vydaní: 1990

Vydali: Mindcraft

Obrazek:Keys to Maramon, The - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo