Super Solvers - Challenge of the Ancient Empi
Super Solvers - Challenge of the Ancient Empi - náhled

Století předtím, skupina pirátů ukryli poklady starověku v jeskyních pod pouští. Vaše práce je aby našla váš průchod složitým bludištěm s

...

Joust CGA Recenze

Recenze | Screeny


Turnaj je hra která opravdu nepotřebuje žádné úvod. Jsem si jist že budete mít jsem slyšel o tom předtím. Jestliže ne, turnaj je hra kde vy hrajete hocha s tyčí jízdou kolem na pštrosovi a používání řeklo tyč aby srazí další turnaje jejich ptáky.

Grafika je nic zvláštního - to jen užívá pomeranč, červený a tmavozelený pro všechno - ale oni pracují dobře společně, a nezraní vaši oči tolik jak standardní CGA hru, třebaže oni inklinují k pustit se za malé vrtání dvě hodiny. Ale jestli opravdu ty nemůžeš jednat s tím, jen jít hra VGA verze.

Zvuk, samozřejmě, je moc základní, sestávající se pouze několik málo pípnutí a opilý z PC mluvčí, ale to je udělané docela dobře, a neroztrpčí vůbec. Některý ze zvukových efektů jsou ve skutečnosti docela dobře umístěný, jako je vaše pštros klouzání k zastavení.

Celkově, zatímco to není úžasný, to je dobrá hra (zvláště jestli vy otrávíte se) a hodnotný 4. A, odvážím se já říkám to, já pochybuji že-založené hry arény jako neskutečný turnaj by mohl existovat bez tohoto druhu prekurzoru.

Jediné, co potřebuje být má na paměti zde jsou to, že hra proběhne příliš rychle s cokoli asi 3000 cykly.


Rok vydaní: 1983

Vydali: Williams Entertainment Inc.

Obrazek:Joust CGA - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo