Ravenloft - Strahds Possession
Ravenloft - Strahds Possession - náhled

Ravenloft, Ravenloft, Ravenloft; Co mohu říct? Beroucí kobky a Dragons do víc zralého hraní inscenuje a přinášející gotickou hrůzu do nor

...

Jimmy Whites Whirlwind Snooker Recenze

Recenze | Screeny


Dobře, jestli znáte kulečník, vy budete vědět téměř všechno tam je aby věděl o tomto hru.

Vy můžete hrát proti další hráč nebo proti počítači. Jestliže zvolíte hrát proti počítač vy máte čtyři potíž vyrovná k zvolit. Vyšší úroveň potíže, menší jsou šance na oponenta udělat chybu a oponenti také kulečník (prosit nutit vás do chyby) bude-li to nezbytné.

Základním způsobem to je vše, co vy potřebujete aby věděli, ale já dám vám nějakou další informaci. Hra uvádí pohled na tabulku, kde vy můžete vidět celou tabulku ( z obou stran) poloviny tabulkynebo mít blízký pohled na plese. Toto znamená, že vy budete sklon na stůl mít bílý míč ve vašem pohledu a v závislosti na vaší pozici, vy uvidíte zbytek tabulky. Toto je použité pro regulování vašeho výstřelu. Vy můžete dokonce ukázat prázdný řádek (z menu), které ukáže vám kde bílý míč půjde (opravdu užitečné kdy přesnost je potřebné).

Vy dostanete se do nastavit sílu výstřelu, rotace pozice a vyvýšení podnětu nebo vy můžete dát nějakou křídu na podnětu chcete - li (všechno toho plus změna soutěží může být udělaný kliknutím malých ikon v menu).

Potom co vy rozhodnete se vzít výstřel váš pohled bude následovat bílý míč. Možná, že bys mohl dostat trochu závratný jestli výstřel byl opravdu silný :) Vy potřebujete aby klesli červený míč, a potom vy dostanete se do vybrat jeden z barevných koulí (to je nejsnadnější způsob jak popisovat co dělat v kulečníku) a vybrat barvu, vy jednoduchá potřeba aby klikla na míč vy zaměříte na. Kdy všechny koule jsou u konce, vítěz je osoba s většinou bodů. Jestli vy uděláte chybu (klesnout bílý míč, hit nebo umyvadlo špatný míč) váš oponent dostává bod a plechovka buď střílí další nebo nutit, že vás střílet znovu.

Zvuky v hře jsou téměř neexistující, ale grafika jsou docela hezká. Vy dostanete 3D pohled který následuje míč. Jak trochu extra, tam jsou také mouchy které začínají létání kolem koulí jestli vy vezmou příliš mnoho času stříletnebo koule mohou dokonce škádlit vás děláním zábavné málo čelíte (ne - kterých provedou hru opravdu).

Hra také uvádí opravdu uspořádaného-střeleného editora triku. Toto znamená, že vy dostanete se do nastavit tabulku a vykonávat výstřel triku. Ti může být opravdu veselá zábava, ale může také být dobrý způsob provozujícího praxi (jinak tam je dva hráče provozující praxi mód také).

Dohromady to je příjemná hra kulečníku který všechno, co kdo má rád kulečník pravděpodobně bude vychutnávat, ale to může opustit ne- fanoušky kulečníku trochu hladové. Pobavte se!


Rok vydaní: 1991

Vydali: Virgin Interactive Entertainment

Obrazek:Jimmy Whites Whirlwind Snooker - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo