World Games
World Games - náhled

Jako první, tato hra ptá se vás jestli vy máte ovládací páku; pak můžete si vybrat soutěžit v jednotlivé události, několik událostí, všec

...

Lost Vikings, The Recenze

Recenze | Screeny


Co se stane kdy skupina zámořských průzkumníků je nasátý na obrovskou loď kosmickou zatímco mírumilovně lov v blízkém lese? Dobře, vy dostanete jeden z nejlepších postranních-rolovacích her hádanky vůbec kdy udělaný, opravdový klenot světa hraní.

Prohraný Vikings byl uvolněný v roce 1992 zábavou souhry jak singl-pružný disk, pro jednoho hráče hra s ohromnou grafikou pro jeho čas. Klíč k této herní okouzlující kráse, nicméně není v jeho grafice ale spíše v jeho hře.

Hlavní charakteristiky hry jsou tři vikingští válečníci - Erik Swift, Baleog divoký, a Olaf černý pivo - jehož první cíl je aby našel cestu mimo cizí loď na kterou oni byli přinesení. Po dokončení počátečního úkolu, naši hrdinové jsou vzatí jiným časovým obdobím s jedním cílem: unikněte na živu a jděte domů!

Jediný způsob jak projít každou úroveň je aby přinesl všechny tři Vikings výstupnímu bodu. Co komplikuje toto (nebo dělá to snadnější) je že každý z našich tří hrdinů má jeho vlastní sadu schopností: Erik může běžet, skok, a praštit jeho hlavu skrz nějaké zdi v hře; Baleog může zabít nepřítele z dlouhého vzdálenosti používání jeho úklony nebo z krátkého vzdálenosti používání jeho meče, a také užívat jeho úklonu aby hit jinak nedosažitelné vypínače; Olaf může užívat jeho statný štít aby skryl sebe a jiní z útoků nepřítele (ze stran a shora) a plout dolů z vysokých míst bez ublížení.

Potom co vy projdete každou úroveň, vy dostanete heslo které je nezbytné jestli vy vystoupí hru a přát si aby pokračovali později od té chvíle.

Pokud jde o hru sám, to je čistý 5. Grafika je fantastická, hra je snadná, potíž je jen pravý, zvuk je dobrý, a já cituji (a potvrdit):návykový je přes střechu!' ... a úroveň návykový JE PŘES střechu!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Blizzard Entertainment, Inc.

Obrazek:Lost Vikings, The - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo