Blades of Steel
Blades of Steel - náhled

Blades Steel byl první počítačová hra hokeje co jsem kdy hrál. To bylo na C64. Já musím říct vám hned ačkoli, kterou tuto hru byla portov

...

Lost Vikings, The Recenze

Recenze | Screeny


Co se stane kdy skupina zámořských průzkumníků je nasátý na obrovskou loď kosmickou zatímco mírumilovně lov v blízkém lese? Dobře, vy dostanete jeden z nejlepších postranních-rolovacích her hádanky vůbec kdy udělaný, opravdový klenot světa hraní.

Prohraný Vikings byl uvolněný v roce 1992 zábavou souhry jak singl-pružný disk, pro jednoho hráče hra s ohromnou grafikou pro jeho čas. Klíč k této herní okouzlující kráse, nicméně není v jeho grafice ale spíše v jeho hře.

Hlavní charakteristiky hry jsou tři vikingští válečníci - Erik Swift, Baleog divoký, a Olaf černý pivo - jehož první cíl je aby našel cestu mimo cizí loď na kterou oni byli přinesení. Po dokončení počátečního úkolu, naši hrdinové jsou vzatí jiným časovým obdobím s jedním cílem: unikněte na živu a jděte domů!

Jediný způsob jak projít každou úroveň je aby přinesl všechny tři Vikings výstupnímu bodu. Co komplikuje toto (nebo dělá to snadnější) je že každý z našich tří hrdinů má jeho vlastní sadu schopností: Erik může běžet, skok, a praštit jeho hlavu skrz nějaké zdi v hře; Baleog může zabít nepřítele z dlouhého vzdálenosti používání jeho úklony nebo z krátkého vzdálenosti používání jeho meče, a také užívat jeho úklonu aby hit jinak nedosažitelné vypínače; Olaf může užívat jeho statný štít aby skryl sebe a jiní z útoků nepřítele (ze stran a shora) a plout dolů z vysokých míst bez ublížení.

Potom co vy projdete každou úroveň, vy dostanete heslo které je nezbytné jestli vy vystoupí hru a přát si aby pokračovali později od té chvíle.

Pokud jde o hru sám, to je čistý 5. Grafika je fantastická, hra je snadná, potíž je jen pravý, zvuk je dobrý, a já cituji (a potvrdit):návykový je přes střechu!' ... a úroveň návykový JE PŘES střechu!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Blizzard Entertainment, Inc.

Obrazek:Lost Vikings, The - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo