Stationfall
Stationfall - náhled

' It bylo pět let od vašeho planetfall na Resida. Vaše hrdinství v ledaže odsouzeném světě mělo za následek velkou propagaci, ale váš ži

...

Jim Power in Mutant Planet Recenze

Recenze | Screeny


Jim Power je zřejmě nevlastní bratr do Jill Jungle na její druhé straně bratrance. Jim moc: Poslední dimenze v 3D je postranní-rolovací platformní hra s nádhernou grafikou, jednoduchá hra a chňapavá hudba. Vy hrajete jak Jim skákání kolem sbírat mince, klíče a moci-ups při úniku pletoře nebezpečí.

Ovládací prvky jsou klíče k šípu pohybovat levý a pravý, Ctrl a/nebo klávesa "šipka nahoru " skočit, prostor aby střílel vaši zbraň, a Alt aby hodil chytrý bomby (jednotlivý masivní výbuch palebné síly). A heslový systém nechá vás pokračovat na začátku poslední úrovně vy jste dosáhli (viz níže námitky).

To je dobrá část, teď pro špatnou část. Úrovně jsou extrémně dlouhé a měly mini šéfy v různých bodech; vy bojujete časovače zároveň, nutící vás pohybovat trochu rychlejší než možná, že bys jste mohli jste chtěli.Dokonce na ' snadných ' tam jsou nějakých lokalitách kde elementy jsou umístěn příliš blízko u sebe dovolit hráče normální schopnosti aby navigovala bez dostávání zranění: zraňte se třikrát a život je ztracený. Jednou celý váš život je pryč můžete si vybrat pokračovat, ale od začátku úrovně.

Konec první úrovně nebyla nikdy neviděný mnou. Já jsem udělal to docela daleko, nebo tak nějak zdálo se, ale úroveň jednoduše pokračovala. Další mírná obtíž je příležitostná pohybující se platformy které klikatá čára a tanec napříč -obtíženými jámami bodce, spíše než jen pohybuje přímo. Časový nastavení váš skok není snadný v těch scénářích, zajištění vy zemřete za nic.

Dohromady ačkoli, Jim Power je pěkný příklad legrační strany-elektroniky pro přetáčení obrazu. Vy budete hrát nějaké akci úrovně, à la rvačka, kde vy řídíte kosmickou loď namísto Jim. Pro rekapitulovat to: Jim Power má cenu energie (prominout slovní hříčku) to bere přidat to vaší sbírce!


Rok vydaní: 1993

Vydali: Loriciel SA

Obrazek:Jim Power in Mutant Planet - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo