Classic Concentration
Classic Concentration - náhled

Klasická koncentrace 2. vydání je pokračování stejně návykové hry společností koncentrace. To je jednoduchá hra: pohybujte kurzorovým šíp

...

Alien Incident Recenze

Recenze | Screeny


Cizí incident je podivné 2D dobrodružství science fiction které všechny věků budou vychutnávat. Hádanky nejsou obtížné nebo nelogický, hra a rozhraní jsou moc přímé a příběh je veselá zábava a nenásilná. Grafika a hudba jen dostane lepší a lepší dále do hry, kterou vy postupujete.

Perspektiva hry je třetí osoba. Vy hrajete na část mladého Benjamínu, chladný švihák který žije s výstředním vědcem, Uncle Albertoem Einstone. Nicméně, během kosmického experimentu zahrnujícího objev poškození hmyzem, Alberto je unesený zlými cizinci, kdo vypadají jako klony Caspera přátelského ducha. Vaše poslání je vyhnout se být zajaté sobě a zachránit vašeho strýce a, samozřejmě, chránit svět z hrozby pózové těmito cizími vetřelci.

Já jsem nemohl dostat hru aby běžela v buď Windows XP nebo s VDMSOUND, ale to běželo bez jakýchkoliv problémů v DOSBOX. Jediná nepatrná nesnáz byla že když nakládací ušetřené hry, kterou to by mohl ptát se, zda já byl si jist, že já chtěl postupovat, protože tam nebyla žádná ušetřená hra.Jen odpovídající ' ano ' vám dovolit pokračovat v ušetřené hře bez dalšího odkládání. Rozhraní nemohlo být jednoduché. Pod herními obrazovkou tam jsou řadami náměstí která obsahovat vaše položky inventáře. Vlevo daleko jsou šípy které vám dovolí rolovat skrz vaše položky, a doprava je disk ikona že vy kliknete na aby chránili/naložit/jste opustili nebo jít do voleb obrazovky. Pro působit společně nějakou /každou /žádnou položku nebo osobu obrazovkovou, vy jednoduše kliknete na pravé tlačítko myši na nich. Pro zpřístupnit položky inventáře, vy jste jen odešli kliknutí na nich.

Já jsem opravdu těšil se z každého momentu této hry. Já začnu se nudit velmi rychle jestli je tam ne něco zajímavá událost a jestli já necítím s tím spojený, ale tato hra konala mě zajatce z jeho záhadného začátku, a to stalo se stále víc shrnující jak příběh rozmotaný.

Otvírací film je nezahrnutý (já předpokládám tam je jeden), ale jestli vy čtete otvírací příběh v rekapitulaci, vy budete vynesený aby škrabali velmi rychle.

Vysoce doporučený pro všechny věky a úrovně zkušenosti. Já hodnotím tuto hru čtyři.

Předtím, než vy můžete hrát hru, musíte první konfigurovat to s nastavením.exe. Já jsem byl našel výběr zvukové karty 16 volby pracovala dobře s DOSBOX. Pak, kdy hra je konfigurovaný řádně, vy spustíte to výběrem soubor nazvaný AI. Hra by měla začít a hrát hladce z pak na.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Housemarque Ltd.

Obrazek:Alien Incident - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo