Doom 2
Doom 2 - náhled

Druhý díl legendárního doomu je opět 3D first person střílečka (viděná očima hráče) a s prvním dílem si je velmi podobná.

...

Jill of the Jungle Recenze

Recenze | Screeny


Jill Jungle je platforma sidescroller uvolnila v roce 1992 impozantní MegaGames. Jeho primární účel byl konkurenční počítačové hry z dalších společností sharewaru jako jsou id software (známý jeho Commander Keenem a sériemi zkázy) a odzemí softvéru (pozdější známé jako 3D oblasti; oni uvolnili Duke Nukem a nezvyklá kola, mezi dalšími). Toto je první instalace v trilogii her které zpočátku byly uvolněné odděleně. Jill Jungle byl k dispozici jak shareware aby štval hráče do nákupu druhých a třetích dosazení, Jill Goes Underground a Jill Saves Prince. Kdy marketingová strategie nepracovala stejně jako plánovaný, tři hry byly spojen do hry jedné dvojice o rok později. Nicméně, Jillin úspěch nakonec dal impozantní MegaGames rozpoznání a dovolilo jim produkovat budoucí hitové tituly jako je Jazz Jackrabbit, One musí padat, a neskutečné série. Jill Jungle byl malá, zdánlivě všední hra, ale obtěžkaný historií.

Spiknutí je spíše jednoduchá - vy hrajete Jill, Amazon žena se světlovlasými vlasy, modré oči, a krátký zelený kostým. Váš úkol? Pro čelit hrůzám džungle a bojovat s vaším průchodem k druhé straně. Jak lidé v eposu MegaGames dal to tehdy: "Who říká dáma nemůže zabít několik monster?" vy ne- vždy nebudete muset zabít je, pochopte; někdy uhýbání nebo předbíhající je bude stačit. Jestli vy můžete udělat to skrz džungli z jednoho kusu, větší dobrodružství budou očekávat vás.

Hra obsahuje šestnáct zřetelných úrovní stejně jako jedna prémiová úroveň. Vy vyrazíte na " mapě džungle" dalo by se říct, která dovoluje vám šla z jednoho úrovně k další, ale to ve skutečnosti podobá se žádné další úrovni: to je jen zbavený monster. Monstra vy budete čelit v hře jsou docela rozmanití, v rozsahu od firebirds ropuchám, z ryby hadům, a z včel medonosných krokodýlům. (nebo jsou oni aligátoři? Kdo ví?) každá úroveň je jedinečný, s jeho vlastním prostředím, jeho vlastní atmosféra, a jeho vlastní fauna. V jistých úrovních, vy dokonce budete schopen proměnit na jiného kreatury (ptáka ohniváka, rybu, a ropucha) aby mohla dosáhnout vašeho cíle. V dalším úrovni vy najdete žádné nepřátele, ale jen hádanka pro řešit. Pro přežít v této nepřátelské zemi, vy dostanete zbraně (nože a točící se ostří) a můžete znovu naplnit vaše zdraví jídelními jablky.

Grafika v této hře docela byla dobrá pro jejich čas, a oni nejsou příliš pixelated. Hudba je dost dobrý také, s přitažlivou nápěvy zdvořilostí Dan Froelich. Dohromady, tato hra je ještě dost příjemný, a jestli vy jste těšili se z této hry jak dítě, jako s pozdravem, vy nepochybně stále si užijete to dnes. A samozřejmě, ujistěte se, že pokračovat s dobrodružstvím v Jill Goes Underground, a nakonec, Jill Saves Prince.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Epic MegaGames, Inc.

Obrazek:Jill of the Jungle - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo