Caveman Ugh-Lympics
Caveman Ugh-Lympics - náhled

Zde je vydání aby slavilo úspěšný závěr 2004 olympiád. A moc zajímavé vydání z Dynamix, neotesanec Ugh - lympics je jeden z mých oblíbený

...

Jesus Matchup Recenze

Recenze | Screeny


Úvod...Ježíš Matchup je křesťanské výchova obraz utkání s tématem Ježíše Krista.

Řekni mi příběh...Vy víte, že hoch kdo může jít na vodě a - moc důležitějšího - otočení že voda na víno (a já neznamená Copperfieldův!), vy ne? Jestliže ne, stáhnout tuto hru, provést to a kliknutí na INST. (instrukce).

Stejná procedura jak každým rokem?...Ano, ve věcech druhého konceptu, s výjimkou volitelný dvou Grace Cards které automaticky najde utkání k další kartě nebo dokonce dát okamžité vítězství kdy nalezené oba najednou. Vy švihnete dvě 5x6 karty, zkoušející dostat odpovídající pár, držení jsi na řadě kdy vy dostanete jeden, memorising umístění každého vynechaných míst pro budoucí otočení. Jen ovládání myší (promiňte, operátoři). Hráčské číslo může být jeden (ukazující zkoušky vy jste potřebovali jak výsledek) ke třem. Rozdíl jde s křesťanskou informací o Ježíši Kristovi. Karty zobrazují biblické scény nebo náboženské symboly, a instrukce vysvětlí je; nebo karty ilustrují text příslušně - to je symbiotický.

Oči a uši...Grafika je VGA. Styl = textový půvabný, graficky klopýtání. Vhodné chrámové hudba drobty kdy vy rovnáte se páru, buď vnitřní mluvčího nebo FM hudby. Dlouhý FMS v titulní obrazovce a instrukcích.

Po výstupu nyní vstup...švihněte kartu - myší clickquit -

transdukci Esc...A znalosti páruje hru jak dvousečné médium - částečně informativní, částečně náboženské zanícení. Prémiové hudby přeruší herní tok, zvláště delší FM . TWO body! Doporučený pro memorisers, kritici dychtivý po vědění a malé skupiny, ne doporučené pro vnímavé.

Kvůli chybě v Borland Pascal, vy dostanete runtime chybu 200 na netlumených rychlých systémech. Pro opravu, kliknout na (budoucí) spojení v něco navíc, ale uvědomí si, že hru pak běží pomalejší jak zamýšlený. Pod posty - DOS operačními systémy měl bys jednoduše užívat DOSBOX. Jestli nemůžeš přejít na FM hudbu nebo/a chtít slyšet titulní obrazovku ladit, začít hru s C:>JESUSMUP /FM.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Dan Sharpe

Obrazek:Jesus Matchup - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo