Hard Drivin
Hard Drivin - náhled

Hard Drivin je velice podobná známější hře Stunts.

...

Snoopys Game Club Recenze

Recenze | Screeny


V Snoopyově herním klubovním hraní špatně skončilo! Základním způsobem to je dětská hra, která byla požadovaná přes fóra, ale mnozí z nás mají děti které my potřebujeme aby drželi pobavení! Plus, kdo ne miluje arašídy gang, který jsou chráněný autorským právem 1992 sjednoceným hlavním družstvem?

Snoopyův herní klub nabízí tři kategorie herní hry: Snoopyovy animované hádanky, Charlie Brownův obraz páruje, a Woodstockovy pohledy-Alikes.

Snoopyův animovaný Puzzles, je jako skládačka který můžete jste zařízli kdekoli z 4 kusů, dokonce vaše dítě předškolního věku může dělat, k 128 kusům, které držely mě rušné. Obraz oživí úplně celou dobu vy pokoušíte se dát kus v jejich vhodném místě. Vy můžete vždy dostat pohled obrazu v jeho normálním stavu pokud potřebujete další zálohu. Tam jsou 9 jiné obrazy aby zvolily.

Charlie Brownův Picture Pairs je koncentrace se rovná tomu hře. Jak vy byste očekávali můžete změnit kolik karet vy rovnáte se z, vybrané jiné obrazy, paluby, a tak dále Porovnání karty je odměněný jedním z několika přechodů.

Woodstockův Look - Alikes nechá vás vybrat si dvě odpovídající položky z mezi dalšími pohledem trochu. To začíná docela jednoduchý, ale u konce já jsem měl těžký čas nález identického páru.

Animace jsou extrémně rychlé na nějakých obrazech a normální na jiní, které nepůsobí na hru další než zrychlující grafiku mohou roztrpčit vy zatímco vy zkoušejí znovu přeložit asemblerem hádanku. MoSlo nebo další utilita pravděpodobně je v pořádku.

Zvukové efekty zahrnují výslovnost dopisů a příležitostného povzbuzení. Hudba je přiměřené lichocení pro typ hry. To je bez chuti a zápachu, ale dobré dost, aby ne vyrušení z vašeho hádanky řešení.

Jestli vy máte děti, oni rádi mít jiné aktivity aby dělaly. Toto dá vám jen ještě pár rodinných-bezpečných voleb.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Accolade, Inc.

Obrazek:Snoopys Game Club - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo