X-Men 2 - The Fall of the Mutants
X-Men 2 - The Fall of the Mutants - náhled

V X - Men 2, můžete si vybrat pět členů ze seznamu patnácti jiný X - Men, načež vy sledujete pár darebáků (výslovně, členové svobodné síl

...

Jazz Jackrabbit 2 - The Secret Files Recenze

Recenze | Screeny


Džezový Jackrabbit 2 je 2D běh-and - gun platforma kde vy ovládáte 3-nožní-vysoký, antropomorfní zelený zajíc. Hra často byla připodobnit se zvukový ježek se zbraněmi.

Děj začíná tři tisíc roků po Aesopově želvě a Hare, kdy konflikt mezi zajíci a želvami se vystupňuje do války. Toto "spiknutí, " ačkoli, je většinou omluva aby pobíhala tvořivě navržené úrovně a střílet želvy.Džezový Jackrabbit 2: Secret soubory by mohly být nazvaná konečná verze Jazz 2. Nejený to mít celý obsah originální hry, ale také zahrnuje 9 - level Secret soubory titulní epizodu, prázdninový Hare freeware epizoda, dvacet tři nový jednotlivý a určený pro více hráčů úrovně, plus nový znak (Jazz sestra Lori).

Secret soubory epizoda je dobrá veselá zábava. To je pilněji než originální hra a má nějaká chladná nastavení, jako pronásledované prostředí sídla. Úrovně jsou plné obchozí cest a tajemství které zvýší opakování, ale také zachytí pocit originálních úrovní. Toto epizoda je zvýraznění nového obsahu.

Přeji si, aby stejný jsem mohl být řečený o Lori. Zatímco ona je legrační znak aby hrál, já jsem doufal že Lori by přidal nějakou novou schopnosti hru. Běda!, nicméně, Lori jen má Jazz vrtulníkové uši (které může zpomalit její poměr pádu) a rychlejší verze Spaz- ovo karate kopnutí které může, jestli vy drží dole přikrčení a skokové klíče, je užívaný opětovně.

Ona také není toť se rozumí dobře animovaný jak buď Jazz nebo Spaz a, divně, není schopen aby uchopily na helikoptéry, dělání jednoho brzké části hlavní kampaně nemožné aby obešla bez podvodů. Její nedostatek extra schopnosti skoku vysokého je také znervózňující. Obecně, Lori cítí se jako, že ona byla spěšně nacpaná do hry dokonce bez bytosti playtested. Ještě, to je těžké stěžovat si na nadbytečný znak, a mít ji dělá zvýšit opakování hry.

Hudba hry je prostě děsivý. Každý nápěv zabředne ve vaší hlavě při odstřelování vašem průchodu úrovněmi, a já jsem mohl sedět a poslouchat hlavní-menu hudba pro docela nějaký čas. Nové dráhy pro Secret soubory epizodu jsou žádný jiný, třebaže oni nejsou docela tak přitažlivý jak originální nápěvy.

Džezový Jackrabbit 2 je pěkná hra, ale Secret soubory přidávají nic nemohly dělat bez. Jestli vy jste utkvělý sběratel všech věcí Jazz Jackrabbit, pak vy budete milovat novou epizodu a úrovně. Jinak, já bych doporučoval prostou-starou verzi vanilky Jazz Jackrabbit 2.


Rok vydaní: 1999

Vydali: Epic MegaGames, Inc.

Obrazek:Jazz Jackrabbit 2 - The Secret Files - stáhnout

137xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo