Basket Manager
Basket Manager - náhled

Simulmondo byl jeden z těch herních společností že nikdy nebyly nemohly udělat jejich mysl o. Někteří z jejich her jsou opravdu špatní, a

...

An American Tail - Fievel Goes West Recenze

Recenze | Screeny


Myslím si vy jste všechno obeznámený s tímto rozkošný málo animovaného znaku nazvaného Fievel: On je trochu ruská myš který cestovala přes moře do Ameriky. Běda!, bouře chytila ho, a nyní on je sám. Jeho první úkol je aby našel jeho rodinu. Toto je první "ocas" vy budete hrát.

Vy nemusíte být odborník hráč aby skončil tento rozkošný málo dobrodružství. Hra byla udělaná pro děti (a nás grownups kdo odmítá aby stárl na srdci). To je plné rozkošných znaků, a ten, kdo prosit zranit, že vy jste tak groteskní typ že nemůže se zmýlit je pro něco jiného, než darebáky.

Tam je nebezpečí blízko u také: Možná, že bys mohl dostat zajatý, a to je konec hry - ale jestli vy jste rychlí dost toto nemusí si dělat starosti vy.

Kromě hádanek, které jsou opravdu jednoduché, americký ocas uvádí nějaký rozkošný málo her které budou bavit vás ale ne tak docela bude výzva, protože oni nejsou že obtížné.

Hra

vy budete potřebovat aby sbírali nějaké věci a přinést jim správné místo, tak měl bys vědět, jak zpřístupnit váš inventář. Vy potřebujete aby pohybovali "sýrovitý" ručička do Fievel, a kdy šíp je červený vy můžete zpřístupnit inventář. Věci, které vy máte tam nemohou být použité náhodně;jestli vy můžete použít to, malý knoflík říká ' použití/dá ' nebo něco podobného.Jinak, to bude jen říct ' pokles ' .

Jestli vy táhnete ručičku napříč obrazovkou, vy uvidíte místa kde vy můžete vystoupit, stejně jako znaky vy můžete působit společně. Jestli vy vidíte něco opravdu nemístný (jako díla z mramoru v dolu), pak to je to, co pravděpodobně vy můžete zvednout.

To je vše přímá a jednoduchá - budu se zmíní o tom, jak rozkošný já nalézám všechno toto? Hudba není tak docela otravný, ale to není skóre rád bych poslouchalo stále znovu. Pozadí, nicméně jsou poněkud cizí. Vy dostanete nějaké opravdu hezké, ostré obrazy, ale na dalších místech vy dostanete dojem , který obraz je zkreslený.

Ovládá

ovládací prvky jsou jednoduší, a vy potřebujete jen tisknout Esc aby dostali se do herního menu. Třebaže to je naivka, měl bys chránit občas, jen tak vy ne- nebudete potřebovat aby spustili znovu jestli se stáváte udělat chybný krok.

Celkově, já dám tuto hru 4. Mazanost úroveň téměř je ohromná. Grafika jsou hezká dost, a zvuk je OK. Pro dobrodružný titul udělaný pro děti, to je dobrá hra: To bude kreslit malou jednu pozornost a udělá je myslet občas. Ale hra jen postrádá to jistý něco udělat to osnovní rýtko.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:An American Tail - Fievel Goes West - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo