It Came From The Desert
It Came From The Desert - náhled

B - movies v 50s a 60s byl moc populární... Většina jejich scénářů měly co dělat s cizinci ( kdo díval se víc jako muže v stříbrných oble

...

Jazz Jackrabbit 2 Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra opravdu by neměla potřebovat žádný úvod vůbec. To je pokračování sebe více populární Jazz Jackrabbit. Jestli vy nemáte hraný žádný z těchto her nebo dokonce slyšely o nich, vy jste žili daleko od žádné civilizace. Džezový Jackrabbit je jedním z nejlepších známý a nejlepší milovaný počítačové hry vůbec kdy být udělaný skrz historii hraní.

Co je to, co dělá Jazz Jackrabbit tak zvláštní? Mnoho věcí. Barevná grafika s extrémním detailem. Hlasy. Animace tekutiny. Znaky lásky Jazz a Spaz (komu oba mají zvláštní schopnosti). Hillarious monstra. Mnoho tajemství v hře. Zajímavý úroveň-design.... zkrátka EVERYTHING v hře, ale zvláště hudba! Jestli vy narazíte na hru která má lepší hudbu než Jazz, prosím říkejte mi. Moment, který vy začnete hru, hudba obejme vás v kouzelném světě džezový Jackrabbit.

Tam by neměl být nějaké důvody aby řekly něco jiného. Ve skutečnosti, opravdu si já nemyslím, že kdokoliv dosáhnu spodní části recenze předtím, než oni klikli na stahovací knoflík. ;)

všechny screenshot jsou z MobyGames


Rok vydaní: 1998

Vydali: Epic MegaGames, Inc.

Obrazek:Jazz Jackrabbit 2 - stáhnout

48xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo