Need for Speed 3 Hot pursuit
Need for Speed 3 Hot pursuit - náhled

Zajisté každý z vás zná dlouhou sérii NFS. NFS 3 Hot pursuit vytvořila firma Electronic arts v roce 1998, je to druhý díl, ve kterém si užij

...

Into The Eagles Nest Recenze

Recenze | Screeny


Ve WWII hradu je vlastněný Němcem hlavním. Toto hrad je naplněný nekonečnými nepřáteli a další druhy nebezpečí a také obsahuje sbírku výtvarných děl které má cenu celého jmění. "Nikdo by měl jít kde orli odváží se" ale vy budete.

Do orlího hnízda bylo mu řečeno, aby mělo spojení se slavným filmem, ale zdá se byl to právě dobrá reklama pro hru, od hry nemá žádná skutečná spojení s filmem kromě "orlího hnízda" plný nepřátel. Film je nazývaný kde Eagles se odváží (hrající Clint Eastwood a Richard Burton) a mohl bys říct , že hra byla inspirován filmem. Tak, všechno je jednoduchý a (téměř) nemožné: vy jste sám v nepřátelském hradu a muset bojovat s vaší cestou ven a na cestě, zničit hrad a krást celou sbírku výtvarných děl. Nikdo nemůže udělá to, ale vy jste žádný obyčejný člověk a vy určitě nemáte v plánu spojit se v jeden.

Hra byla původně udělaná pro C64 a to je ještě jeden z nejobtížnějších střelců vůbec kdy. Vy vidíte všechno z ptačího pohledu. Obrazovka je rozdělen na dvě části, jeden pro hru sám a další pro informaci jako jsou: KEYS (množství klíčů že vy nesete), AMMO ( opravdunepotřebuje aby vysvětlila) a HITS (počet zásahů že vy jste trpěli). Němci nestřílejí (?!) třebaže oni nesou zbraně, ale může udeřit vás kdy oni jsou moc blízcí. Dokonce pak vy ne- uvidíte je udeření vás; oni jen stojí vedle vás zatímco POČTY ZÁSAHŮ roste. Vy můžete zdvihnout k 99 hitům a potom vy zemřete. Nemyslete že vy máte moc energie. Třebaže oni nestřílejí, vy jste zdaleka převýší počtem, nepřítel požene směrem k Vám a jídlo (pro obnovení zdraví) je moc vzácný. Tam je hodně střelivo aby zvedlo, ale ještě víc nepřátel.

Všechno napříč hradem vy najdete bedny. Střílení bedna otevře to. Většina beden bude prázdný, ale jiní obsahují uměleckou položky nebo výbušninu. Toto znamená, že musíte si dávat pozor kdy "otevření" bedny. Jestli vy náhodně střílíte to dvakrát vy zničíte položku. Střílení výbušnina je mnohem horší - nezkouší to doma. Tam jsou také klíče a dveře. Hnědé (dřevěné) dveře mohou být otevřený s jednotlivou kulkou, ale vy budete potřebovat klíč pro šedý jeden (kov). Do orlího hnízda je moc tvrdá akční hra a je doporučený všem skutečným střílení milencům, protože vy pravděpodobně budete potřebovat nějaký čas k ukončení to. To může jistě poskytovat moc veselé zábavy. Jestli vy jste akční hráč pak měl bys zkusit toto. Jestli vy vezmete sebe pro skutečného dobrého herce hráče, dobře, orlí hnízdo je skutečná výzva. , že "vybere si aby šel kde nikdo vyzývá" a uspět?

Hra pracuje dobře v Dosbox, se zvukem. Podařilo se mi spustit to v profesionálovi Windows, ale zvuk využíval procent mluvčí.


Rok vydaní: 1987

Vydali: Pandora

Obrazek:Into The Eagles Nest - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo