James Clavells Shogun
James Clavells Shogun - náhled

InfoComs interaktivní hry fikce jsou značka sami. Oni představují třídu her které obsahují vynikající psaní a inteligentních, obtížných h

...

Death Rally Recenze

Recenze | Screeny


Remedy Entertainment vypustil na trať další super závodní hru, brutální, bláznivou, bombovou hru z roku 1996 s názvem Death Rally, nyní už pod freeware licencí. Tudíš nepotřebujete žádný DosBox, prostě v pohodě hrajete i na Win 7.

Když budu tvrdit, že jsem od té doby žádnou lepší závodní hru nehrál, nebudu vám lhát. Každý uspořádaný závod staví na start vždy čtveřici aut, u nichž se krom síly motoru rozlišují i soubojové dispozice v podobě kulometů, nástražných min nebo ostrých bodáků implementovaných na přední karoserii. Nesmí se však zapomínat na jejich správné užití, což někdy vyžaduje taktické dovednosti, jinak si můžete předem vykopat hrobeček ještě před vstupem do samotné arény zla.

A proč vlastně tolik násilí? První housle hraje především obrovská porce zábavy, ale velkou motivací zůstává možnost získání velkého množství peněz, ba přímo celé hromady. Jsou totiž nezbytným prostředkem pro postup na přední příčky v žebříčku nejlepších jezdců, kam se díky lepším, zároveň i dražším autům dostáváte. Proto musíte dřít a vydělávat sérií výher nebo plnit velice neférové nabídky, za něž ovšem putují na vaše konto o něco tučnější částky, a o to tu jde.

Zvrhlost, lest, překvapení, tož hlavní lákadla, se kterými se v dlouhotrvající herní náplni pomazlíte vskutku královsky.


Rok vydaní: 6.září 1996

Vydali: Remedy Entertainment

Obrazek:
Angelo
Death Rally - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloDušan spálenka 11.10.2015 reaguj
Nejde stahnout!!