Dizzy - Fast Food
Dizzy - Fast Food - náhled

Hledající rychlé sousto dobroty hraní? Hankerin' pro skývu hamburgeru? Pak rychlé občerstvení může být jen hra aby naplnila vy! Rychlé ob

...

IndyCar Racing Recenze

Recenze | Screeny


IndyCar Racing je závodění hra uvolněný v roce 1993 papyrusy, které předtím vyvinuly Indianapolis 500: Simulace. V té době, IndyCar Racing byl jedním z nejvíce realistické závodění simulace, uvádějící počasí a probuzení efekty, havárie model, a automobilové nastavení se širokou škálou voleb.

Hra původně zahrnuté osm dráhy které by mohly být hnané v buď jednotlivém závodu, mistrovství obdobínebo před hlavní sezonou testovací režimy. První balík expanze přinesla sedm další dráhy, a sekunda přinesla Indianapolis Motoru dálnici. S těmito dvěma expanzí balíčky, hráči byli schopni hrát na celý 1993 období se všemi dráhami a řidiči.

Kromě závodění, automobilový nastavení je velká část hry. Vy můžete jen užívat jeden ze tří standardní nastavení nebo stráví hodiny a hodinami testováním, regulováním, testování, regulování, testování... vy víte co já mám na mysli. A dobré automobilové nastavení může udělat rozdíl mezi vítězným závodem a končením daleko vzadu. Lépe ještě, to může vést k novým rekordům.

Pro začátečníky, to je doporučený pro začátek oponent-síla pod 100% a krátká závodní délka, ale tito dva nejsou jediné volby v žádném případě. Například, hráči mohou ovládat počasí, editovat řidiče, točit spěšný model a žluté vlajky na nebo mimo, dostat řídicí pomoc, a mnohem víc voleb.

A ohromný význačný rys je funkce okamžité odpovědi, se kterým hráči mohou snadno sledovat hodinové opakování automobilového' výkonu z jiných hledisek.

Hra musí běžet s indycar.exe, a ochrana proti kopírování může být skáče jednoduchým udeřením klávesy návratu. Pro napínavou zkušenost, měl bys užívat DOSBOX 0.73 s jeho originální config a nastaví cykly k přinejmenším 10000 k 12000.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Papyrus Design Group, Inc.

Obrazek:IndyCar Racing - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo