Vlak
Vlak - náhled

Kdo by neznal hru Vlak, kterou jsme v?ichni pařili ve škole na obstaróžních strojích 386 a doma jsme kvůli ní museli nejednou oželet oběd, p

...

Worms Recenze

Recenze | Screeny


Worms.. Abych se přiznal, nikdy jsem nehrál Worms, ani Worms+. Začal jsem "až" na Worms Armagedon, a u ní jsem strávíl spoustu propařených večerů s kamarádem, ale o tom tato recenze není.

Worms je akční hra vyvinutá Team17 a vydaná v roce 1995. Je to první hra ze série Worms a byl zpočátku k dispozici pouze pro počítače Amiga. Později byl portován i na jiné platformy.

Červíci jsou tahová hra, kde hráč ovládá tým červů proti ostatním týmům z červů, které jsou řízeny počítačem nebo lidské soupeřem. Cílem je používat různé zbraně a zabít všechny soupeřovi červy.

V arzenálu zbraní červů najdeme brokovnici a Uzi, vedle různých těžkých zbraní, jako pancéřová pěst (výchozí nastavení), cluster granáty a nálety. Hra rovněž obsahuje několik 'tajných' zbraní (dostupné přes cheat kódy), jako jsou banány, bombu a vybuchující ovce, řada těchto zbraní se stala slavnými.

K dispozici jsou různé nástroje, jako jsou 'nosníky' - primárně slouží k uzamčení - stejně jako 'vrtačky', 'hořák' a 'ninja lana', které jsou k dispozici pro vyšší mobilitu v celé hracím poli.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Team 17

Obrazek:Worms - stáhnout

70xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo