First Samurai
First Samurai - náhled

First Samurai je jednoduchá plošinovka vydaná společností Vivid Image, ve které se dostáváte do kůže úplně prvního samuraje ve starověkém Ja

...

Indianapolis 500 - The Simulation Recenze

Recenze | Screeny


Všechno "pravičák" pak, tady je jeden z prvních "skutečný" závodění hra co jsem kdy hrál. Já pamatuji si hraní toho s nějakými přáteli, v nějakém cizím "multi --hráčském módu" my jsme vynalezli zpět tam (ok, vy můžete použít to chce - li, my nemáme registrovaný žádný "patent" na tom :p ) který sestával se jen v tomto jednoduchém pravidle: "co?! Vy jste jen narazili? Pak dostat se z tam a dát váš skládat zkoušku k další hochovi"... Ano, ano, já vím... To nebylo moc spravedlivé pro "ne tak dobré hrající automobilové hry", ale to metoda také zabránila, že někomu, kdo vydá se "wise - guy" a začít dělání závod v opačném směru kolidovat s dalšími auty a vylučující je aby mohl skončit závod v prvé řadě - které není obtížný jestli vy závodíte sám :p - ale samozřejmě, nejdůležitější byl že my jsme měli mnoho veselé zábavy.

Teď, já jsem jen řekl, že tato hra byla jedna z prvních "skutečné" závodění hry, tak já lépe vysvětlím proč. To je jen proto, že, přinejmenším z toho co já pamatuji si, to bylo jeden z prvních her aby dovolily hráče aby přizpůsobil auto ve velmi realistické cestě. A téměř všechno to je důležité v závodním automobilu může být nastavitelný, z " křídel" k nastavením převodovky. Toto dělá chování auta během závodu nebo kvalifikační fáze aby byl úplně jiný podle upravení udělala.

A je čas mluvit trochu více o hře. Tam jsou tři závodění režimy:

1) "praxe", která dovoluje nejen praktikovat, ale také nastavit auto;

2) "kvalifikovat se", kde hráč musí dokončit čtyři kola a kvalifikační čas bude získaný z průměrného času na těchto kolech;

3) "závod", kde skutečný závod začíná; uvnitř toto trvá jedněch tam jsou další čtyři volby:

i) 10 kola závodí, bez žlutých vlajek a hráčův auto je "nezničitelný"

ii) 30 kola závod, být hráčovo auto je "nezničitelný"

iii) 60 kola závod, a zde všechno jde jak hráčovy auto již není "nezničitelný"

iv) 200laps závod, jako skutečný závod.

O autech, tam jsou tři modely k dispozici pro být vybraný, mít každý jeden z nich jeho vlastní standardní nastavení, a oni jsou: "březen/Cosworth", "Lola/Buick" a slavný "Penske/Chevrolet". Na první pohled, první zdá se (3.p.) být "pomalejší" jeden ale snadnější aby ovládal a třetí "nejrychlejší" jeden a méně schopný manévru, ale ujišťuji vás, že se správnými upraveními první může být jak rychlý - nebo dokonce nejrychlejší - než třetí...

To je také možné sledovat malý klip závodu, který může být viděný v širokém okruhu voleb, z pohledu "uvnitř auta" k následujícímu závodu "v televizi" pohled.

Toto hra může být moc realistická simulace skutečný "Indianapolisský" závod, který vyskytuje se od 1911 v "pamětní den" (květen 30th) v moc dobře známé dráze, "Indianapolis Motor dálnice" a jeden ze závodění režimů v hře má exactlythe stejná 200 kola skutečného závodu - který jsou rovnocenný s 500 mílemi (804,672 km).

VGA Grafika jsou dost hezká, a tak jsou zvukové efekty - pamatovat si, tato hra je z 1989. Nevím, zda to je možné užívat další typ kontroly kromě klávesnice - já jsem všiml si můj "silový zpětný vazbu volant" práce aby řídily auto, ale plynové/pedály brzdy ne, tak já jsem byl musel užívat klávesnici aby dělala to (a samozřejmě, silová zpětná vazba nepracuje také :p ). Pokud jde o klávesnici, kurzorové klávesy jsou užíván pro ovládat auto. Nastavení auta může být udělaný použitím klíčů z "F3" "F10" vybrat si které parametry aby nastavily a klíče ", " a "." měnit nastavení. Kde tam je víc než jedno vybavení aby nastavilo, "mezerník" přepne mezi nimi.

Dobře, a myslím, že je dost mluvení jako já jsem dost jistí vy všichni chtějí zkusit tuto hru, a to je tak snadný aby dělal to: jen kliknout na "dostat ten" knoflík aby stáhl to a dělat to - ujišťuji vás tuto hru může držet vás jste bavili pro klidný nějaký čas. Mít hezký "závodění"!

1) třebaže tato hra může běžet pod Windows a VDMSOUND, to běží dost pomalý tam tak, vy raději spusťte to hodit DOSBOX. 2) hra udělá otázku jak "kopie-bezpečnostní kód"; jen psát všechno co chce následovaný "vstupem", jak tato "kopie-ochrana" již je -projdený. 3) There je druhá verze této hry, kterou my jsme umístili v "něco navíc" části, prý představující lepší zvukoví efekty - já osobně nemám zaznamenaný žádný hlavní rozdíl ale hej !, mé uši nejsou moc důvěryhodné... Nicméně, jestli vy dáváte přednost tomuto, mohu vás ujistit, že herní hra a veselá zábava zůstane stejný.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Papyrus Design Group, Inc.

Obrazek:Indianapolis 500 - The Simulation - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo