Magic Candle, The
Magic Candle, The - náhled

Magic svíčka je dobrý, klasický RPG které bude prosím puristé žánru. Nejlepší věc o hře je jeho originalita: hra zahrnuje několik rysů kt

...

Indiana Jones and the Temple of Doom Recenze

Recenze | Screeny


Chrám zkázy byla nepochybně nejtmavější film v Indianské Jonesově trilogii. Já mohu stále pamatovat si oči v pěkné bryndě, hlavní průběh opičích mozků a já mohu stále slyšet ti, kdo jsou oblíbená slova:slanobýl draselný mami...' , že kněz mluvil, předtím, než on táhl tlučící srdce z oběti v podzemních jeskyních.

Po otevření zastíní (kde můžete změnit nastavení s funkčními klávesami) hra dá vás úžinu v těch přesně tentýž podzemních jeskyních. Vy dostanete se do vybrat si úroveň potíže vstupem šachta s potíží vy chcete (tam jsou tři možnosti).

Jakmile vy začnete, váš bič bude váš nejpravdivější přítel. Vy použijete to, aby bičovaly stráže, netopýři, plameny a hadi. Také použijete to, aby odchylku od římsy k římse a volným dětem. To je hlavní cíl, chránit tak mnoho děti jak je to možné. Třebaže dokonce když vy nezachráníte je vy budete schopen pokračovat. Vy potřebujete aby dostali se nahoru úrovně, kde hornický vozík očekává vás. Vsadil bych se stále pamatovat si rollercoaster sekvenci z filmu.

Na rozdíl od filmu tohoto vozíku ne vás nepřivádí do konce akce. Vy použijete to, aby dostala k další úrovni, kde vy potřebujete aby dostali posvátný kámen - pamatovat si spiknutí? Vy potřebujete aby vrátili kameny k vesničanům. A jen z pak na vy dostanete se do dopravní pasu úrovně - pamatovat si, že velkou hocha dostávání nějakou extrémní masáž velkým skálou kamenem brusným?

Dobře, dohromady toto hra nabízí celkem hodně akce, ale nějaké věci neudělají moc smyslu. Proč můj je oběžník? Kdy vy jdete daleko dost, aby jednu stranu, vy skončíte kde vy jste začali (moc život- podobný). Také hra ne- následuje spiknutí filmu (to by bylo hezké mít letadlo havarující sekvenci a slon jízda zahrnula). Ale hlavní atributy jsou. Tam je bič praskání akčního hrdiny, třebaže kvalitou grafiky mohlo by bylo kohokoliv. Otvírací nápěv je OK, ale zbytek zvuku opravdu ne- prosím uši. To slouží k tomu, aby varovali vás kdy tam je netopýr blížící se vy ačkoli. Všechny bod přijatý v považování (dokonce skutečnosti, že není žádném chrání volbu) této hry vychází moc průměr, tak průměrné skóre!


Rok vydaní: 1989

Vydali: Atari, Inc.

Obrazek:Indiana Jones and the Temple of Doom - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo