Rockstar
Rockstar - náhled

A pěkná hra z Wizard her, Rockstar je také moc návykový jeden.

Vy hrajete roli klasického rockového kapelníka, a váš cíl je aby do

...

Centipede Recenze

Recenze | Screeny


Another klasika která hit stroje arkády na začátku 80- ovo. A moc stará hra takto měla jednoduchou hru, žádný hloubka vůbec, jen opakovaný materiál který stává se rychlejší a pilněji. Žádné úrovně, žádné upgrade, žádná skrytá prémie - jen akce.

Mladší jeden pravděpodobně se zeptat jak hra takto tak zlidověla? Dobře ne- srovnávat to s hrami v nynější době. To stalo se legendou jednoduše protože to bylo všechno pravdivý fanoušek arkády vůbec kdy potřebné - jednoduchosti a výzvy. Ve skutečnosti to je stejný v nynější době, vy jen potřebujete lepší grafiku a nějaký další materiál.

Tam nejsou žádné úrovně, jen nový nepřátelé se objeví a bude rychlejší. Zvýšení otáček jakmile vy vyčistíte obrazovku z těch červených hmyzů. Tam není žádný konec, jen začíná to být pilněji a vy bojujete za vyšší skóre. Vy máte seznam nepřátel na hlavním zobrazení a vy dohoníte jejich chování ihned.

Ty houby mohou být zničený s několika výstřelů. Oni jen nastoupí do vaší cesty ale oni mohli určit směr z těch červených hmyzů, tak vy jen potřebujete aby čekali pro ně. Ještě obrazovka stane se skutečným nepořádkem později, tak vy pravděpodobně chtít vyčistit obrazovku před ničením první sady hmyzů.

PC Verze je horší než originál, většinou kvůli technickým částem. Vy opravdu nepotřebujete víc než základní grafika, ale něco zdá se, že bude chybět. Možná jednoduše to není stejný pást se po všechny ty rocích. Uslyšíte FX na PC mluvčím, jiný FX informuje Vás, že nového nepřítele je na obrazovce, ale to bude pravděpodobně stávat se nudný od toho velkého pavouka vždy je přítomen. Dobře, hra daří se být tak vyzývavý jak originál byl. Být opatrně ! Zatímco vy vyhnete se všechny ty hmyz, pokus o zničit je, a ty houby, možná, že bys mohl zničit vaši ovládací páku místo toho.

Tak jestli vy můžete vzít špatnou grafiku a zaměření se na hru a vy chcete jednoduchou hru, vy přijdete na to, proč to bylo tak populární. Zilions klonů byl zveřejněný s lepší grafikou a zvukem, držením stejné hry. Hra dostává jen průměrnou značku kvůli těm technickým částem a jestli vy si myslíte že značka je příliš mnoho pro to, nezapomenout rok to bylo zveřejněné. Stonožka jistě nepotřebuje žádné úvod do starších hráčů. Mladší jeden spíše skákat tento pro novější klony, ale nyní my máme originál, čistě pro případ.

Vy potřebujete ovládací páku aby hrála tuto hru.

Hra bude běžet ve WinXP, ale to by mělo být příliš rychle hrát, tak užívací DOSBOX a snížit cykly.


Rok vydaní: 1983

Vydali: Atari, Inc.

Obrazek:Centipede - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo