Chamber of the Sci-Mutant Priestess, The
Chamber of the Sci-Mutant Priestess, The - náhled

Nejdříve to nejdůležitější: hra je cizí. To je správná slova. Nebo možná "náhodný" budou lepší.

Vy jste Raven, člen tuneru Netwerk

...

Inca Recenze

Recenze | Screeny


To byl čas dlouhý zapomenutý. To byl čas kdy průměrný běloch byl negramotný. To byl čas kdy Evropa trpící největším pádem v jeho historii, čas kdy nejzákladnější ze všech císařství zmizel a války byly vedené pro jeho následnost. To byl čas kdy, v místě úplně neznámý pro bojující Evropany, nový a mocná říše vstal. Incas!

Oni postavili velkolepé monumenty vysoko v Andies. A před jejich potomky byli navštívený od Columbusa, oni byli navštívení cizinci! Tam jsou lidi na světě dnes kdo věří, že Incas byl navštívený extra pozemšťany. Toto hra tvrdí ještě víc - nejen dělal, že Incas mít kontakt s cizími formami života, ale oni také měli technologii aby letěla do hvězd. A to je co předpokládá se, že vy uděláte.

Pro řezat dlouhý příběh krátký, tam je zlý dvojí od tebe venku, a musíte zastavit to! Musíte plnit proroctví a chránit svět. Vezměte kosmickou loď, leťte do Jupiter a potom provozovat tam odtud.

Toto hra je dobrá směs dobrodružství jako hádanky a nadzemní-them - up prostor bojuje. Grafika jsou docela dobrá také, ale nejlepší věc o hře je jeho zvukový záznam který je moc působivý.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Coktel Vision

Obrazek:Inca - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo