Need for Speed 3 Hot pursuit
Need for Speed 3 Hot pursuit - náhled

Zajisté každý z vás zná dlouhou sérii NFS. NFS 3 Hot pursuit vytvořila firma Electronic arts v roce 1998, je to druhý díl, ve kterém si užij

...

Scorched Earth Recenze

Recenze | Screeny


Povídka: Váš cíl je aby zničil vaše oponentův tanky vstupem správná moc a úhlové hodnoty pro střílení vašich projektilyů. Vy vyděláte peníze po každém kulatý založeném na vaší míření schopnosti, umožňující vám koupit jiné štíty a zbraně. Ale tam je mnohem víc v tom, a ne všechno může být zmíněný zde. Můžete si vybrat mezi simultánním, následným a synchronním módem hraní, stejně jako povětrnostní podmínky, gravitace, a tak dále Ale já doporučuji, že vy opustíte tyto, stejně jako všichni další možnosti ze spíše hojné sady voleb jak je, prozatím. Vy můžete zkusit modifikování jich jakmile vy dostanete znuděný hrou, a tam je dobrá příležitost že nebude to kdykoli brzo.

A určený pro více hráčů herní mód je, samozřejmě, podporovaný až 9 hráče. Standardní rozlišení grafiky je trochu neobvyklý ale hezký: 360x480 (256 barev). Vyprahlá Země není první hra svého druhu, ale to má jistou "osobnost." bohužel, plná verze není dostupný. Nevím jestli je tam kdokoliv levý na zemi kromě autora který má plnou verzi a je ochotný sdílet to. Nicméně, to není něco má obavu o, protože jediný rozdíl mezi plný a verze sharewaru je dostupnost sedmého tanku (tam je šest druhy aby zvolily). Nevím jestli pan Hicken stále prodává hru ... jestli on dělá, možná, že bys mohl chtít koupit plnou verzi z úcty pro něho.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Wendell Hicken

Obrazek:Scorched Earth - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo