Livingstone, I Presume
Livingstone, I Presume - náhled

Nosí boty novinářského Henry Mortona Stanleya a spustit pro nebezpečný, nádherný a exotický svět Afriky zkusí najít chybějící průzkumník,

...

ImagiNation Network, The Recenze

Recenze | Screeny


Pojďme mluvit o moc ikonické hře. Hra, kterou já mluvím o je INN ( ImagiNation Network), online hra to bylo masivně populární během 1990- ovo. To bylo původně pojmenované TSN ( Sierra Network) ale kdy AT&T převzalo to, jméno bylo změněné INN. Pak v roce 1996, AOL převzalo to a zabilo to; právě jako Neverwinter Nights. Nicméně, INN trval déle než NWN AOL.

Hry zahrnují kasino pro dospělé, a tři online určený pro více hráčů RPG hry které jsou tak návykové a graficky enchanced že to odešlo , že vy chybíte ! více; vy můžete dokonce hrát v týmech se skutečnými lidmi. Hra také uvádí hodně her ze Sierra (Boogers, rudého barona, Stratego, a tak dále). Mé oblíbené hry jsou Boogers, hra kde vy pohybujete strašidly aby vzala další hráčská strašidla aby mohla naplnit palubu; Stín Yserbius kde vy získáte úrovně vraždou monster; Rudý baron, hra rvačky psů kde vy zkusíte a sestřelit další letadlo; a Stratego, hra kde vy zkusíte a najít další hráčova vlajku (právě teď tato hra je kočárek a nepracuje dobře).

Kdy vy poprvé spojíte, vy uděláte "profil" nebo "osobnost": digitální znak který je reprezentace od tebe. Můžete si vybrat z množství jiných účesů, šatů, brýlí a množství dalších. Můžete si vybrat pak jak dobrý vy jste v hrách a vašich čtyřech oblíbených koníčcích. Pak vy vstoupíte do hesla - vstoupit do nějakých /každých /žádných dopisů jak heslový systém je redundantní právě teď, spojí přes IP, a vy přijedete na mapu. A zpráva ukáže vám, jak mnoho lidí jsou online... PAK HRY ZAČNOU!

My všichni můžeme hrát tyto hru díky chlapům v Innrevival projektu, kdo dařil se obnovit server pro ImagiNation Network, tak mnoho děkuji vám z nás všech! Vy jste mívali platit MEGA prachy pro tuto hru; ale protože to je aktuálně hostěný na IP serveru, úplně to je zdarma. Vstupte a připojit se k veselé zábavě. Zkuste to; můžete být suprised v jak dobrá a veselá zábava ve skutečnosti to je.

SKÁKEJTE TYTO KROKY JESTLI VY MÁTE INSTALAČNÍ VERZI. Jak tropit si žerty hru běžící: nejprve, vy potřebujete DOSBOX. Pak vy musíte najít a editovat DOSBOX konfigurační soubor. Toto je snadné, a instrukce lze nalézt na DOSBOX wiki. Teď sejít do [SERIAL] a dělat to, co to říká dole (v podpěře):

[SERIAL]Serial1=vyřazená (změna této linky bez ohledu na t to říká Serial1=modem)Serial2=DisabledSerial3=DisabledSerial4=Disabled


Rok vydaní: 1991

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:ImagiNation Network, The - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo