Re-Volt
Re-Volt - náhled

Téměř 11 let stará hra (16.1. 2011), ale pořád obrovsky zábavná hra s malými autíčky na ovládání. Grafika i když to není žádná top grafika d

...

I, Damiano - The Wizard of Partestrada Recenze

Recenze | Screeny


Kolik her začínají s vámi setkáním ďábla samotného? Dobře toto poutavé textové založené dobrodružství nazvalo I, Damiano dělá.

Hra je umístěný v středověké Itálii a vy jste hlavní hrdina ve jménu Damianoa. Vy začnete v pekle a hra dělá zahrnout archanděly (a to jak padlý a ne-padlý). Doposud, tak dobrý.

Hra uvádí PC reproduktorový zvuk (který není všechno co otravná) a CGA grafika s nějakými animacemi. Grafika jsou docela hezky dělaný ve skutečnosti. Hlavní část obrazovky je rezervovaný pro text. Obrázky jsou tam většinou pro vizuální efekty a jsou tak docela ne-funkční (ještě oni jsou hezký dodatek). Bohužel tato hra má moc omezená slovník (jen dvě slova v době). Toto opravdu vezme pryč hodně hry, protože nemůžeš dát složitější objednávky, tak hádanky nemohou být všechen ten komplex také.

Hlavní ohnisko hry zdá se být míra mezi obrázky a textem. Toto ukáže vám počasí vaše dobré nebo zlo. To je moc důležité. Vy jste začali hru setkáním ďáblem a pokud si nepřejete skončit v jeho oblasti, vy potřebujete aby zůstávali na dobré straně.

Pro pomoct vám uspět, že já jsem poskytl rekapitulaci. Jestli vy cítíte se jako, že vy uváznete, možná, že bys mohl podívat se na to.

Dohromady myslím si, že to je pevné textové založené dobrodružství, ale ne komplex dost. Já mám rád představu dobrý proti špatná míra která nahradila skóre mohl bys dosáhnout v nějakých dalších textových založených dobrodružstvích, ale to není tak užitečné. V dalších hrách přinejmenším znáte že vy jste dělali něco pravý, kdy vaše skóre zvýšilo. Já dávám tuto hru příděl 4. Oni prosili udělat to dobrou (pevnou linku spiknutí, hezká grafika s dokonce nějakou animací a docela příjemný zvuk), ale oni ne - dost nestarali se o hře sám.


Rok vydaní: 1985

Vydali: Bantam Software

Obrazek:I, Damiano - The Wizard of Partestrada - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo