Altered Beast
Altered Beast - náhled

Vy jste byli největší válečník vašeho času. Teď dcera Zeus byl unesený záhrobími, a s jeho silami, Zeus přinesl vám zpět k životu aby moh

...

7 Colors Recenze

Recenze | Screeny


Třebaže Infogrames tright udělat akční-zabalenou bitvu o teritorium nepozvané, 7 Colors je jednoduše hra hádanky jízdy podél na Tetris reklamním triku. Kupodivu, hra byla také smyšlená Rusem, Dmitry Pashkov. Cíl je jednoduchý: proste získat kontrolu nad hřišti, plnění všech diamantů s vaší barvou, před vaším oponentem děláte to.

To je otáčecí-založená hra která může být hraná proti počítači nebo proti lidskému hráči. To může dokonce skončit hrané LAN nebo sériové spojení k dalšímu počítači (ne testovaný). Každý hráč dostává pro výběr barva z dostupného 7 (která je kde hra dostává její jméno z přirozeně) a všechny diamanty toho barva přiléhající k Vám vlastním diamantům se stojíte vaše. Pak, všechny vaše diamanty jsou změněné na barvu, kterou vy jste vybrali. Zvuky matoucí? Hrajte to pro 3 sekundy a vy víte co já mám na mysli. Jestli vy daříte se vytvořit spojení mezi okraji hřišť, vy vybojujete celý uzavřený prostor a získat mnoho teritoria.

Hra je dost tuhý aby tloukla já ještě ne-) a tam jsou moc mnoho hřišť aby zvolila. Někteří jsou malí, někteří jsou velcí a někteří mají překážky. Jestliže ty někdy se daříte dostat znuděný dostupným polem, tam je také editor tak vy můžete vytvořit vaši vlastní. Dohromady, toto dává hru hodně nekonečné hodiny hry!

Grafika jsou dost slušná, také v EGA nebo VGA. Kontrola je buď udělaný klávesnicí, myší nebo ovládací pákou.Jestli vy vyberete si klávesnici, hráč 1 musí užívat ' z' a ' c' projít řadou barev a ' x' vybrat to.Hráč dva užívá - ův 1', 2' a ' 3' z číslicové klávesnice. Hudba je rozkošný a klasický (tři písně od Bach a jeden od Mozart) a má sklon být trochu jako Tetris-nápěv. Vy bude bzučivý to všechno den po mít hraný pár her... Dohromady, to je pevná hra, s grafikou dobré jakosti, zvuku a hry. Ještě, to není docela tak dobrý jako Tetris, Columns nebo BlockOut ačkoli, ale to nezklame vás.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Gamos Ltd.

Obrazek:7 Colors - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo