Goonies, The
Goonies, The - náhled

Dělá někdo pamatovat si albatrosy?Neřeknu to byl můj favorit 80s film, ale líbilo se mi to nicméně.

Dobře, tady je hra založený na

...

Humans, The Recenze

Recenze | Screeny


Lidé je hra která zaslouží si 4 značku podle mého mínění, třebaže většina lidí to nenajde to mající cenu víc než 2 nebo 3.

Tak, předtím než vy rozhodnete se stáhnout tuto hru nebo ne (založený na screenshot), číst mou recenzi předtím, a vidět jestli vy jste jedni z těch lidí kdo se zamiluje do této hry.

Lidé je založen na pramenu známé hře: Lumíci. Toto hra také dostala ty málo zábavných kreatur že vy potřebujete aby vedli přes rovný plnou nebezpečných pastí a zábavných nepřátel.

Ale hra lidí je totálně jiný. Kde vy předtím jste řídili všechny lumíky zároveň, vy budete ovládat jednoho člověka najednou a vy jste dostali přímou kontrolu nad znakem. Toto dává celou hru více akce založeného znaku, a můžeš uvolnit se zatímco přehlížející celou úroveň.

Pravidla lidí: To je vaše mise do vést váš klan skrz 80(!!) úrovně, kterých každý je hraný s několika znaky které potřebují aby pomáhaly si navzájem. Hra je založen na kolektivní práci a většina hádanek musí být vyřešený více pak 1 člověka. Kdy vy jste dostali Human pod vaší kontrolou, vy můžete ovládnout další v každou chvíli, tak oni mohou všechno pohybovat nebo pomáhat jiným.

Lidé budou učit se / se dozví nové věci na jejich cestě. Na začátku najdou kopí které může udělat lecco. Později, kdy oni projedou úrovněmi, objeví kolo aby cestovalo s, lano aby nastoupilo obtížné části map s, a dokonce kněz kdo může měnit lidi do jiných položek.

To je všechny událost v pěkném prostředí, nádherná pozadí a dobré animace ze všech znaků v hře. Doposud všechno je dobrý v hře, buz bod , který většina hráčů budou namítat jsou rychlostí hry.

Většina her hádanky není že rychlý, ale lidé opravdu jsou pomalí. Lidé, kteří milují aby pobíhali a dostat adrenalin podporu ze střílení zombií dolů, bude opravdu nudný při hraní lidí. Lidé vyžadují trpělivost před něco jiného, jak to je pomalá hra kde všechno závisí na časovém nastavení a vyřešíme hádanku.

Kromě pomalosti, lidé jsou také moc obtížní. Několik prvních úrovní mohou být vyřešený kýmkoliv, ale pro druhé úrovně opravdu měl jsi hraný více her hádanky nebo jednoduše mít vynikající mysl pro řešení hádanek.

Tyto 2 body zajistí , že hra je jen zajímavý pro skutečné fanoušky her hádanky (jako já). Všichni ti, kdo chtějí vidět nahá dítě, mnoho zombií a smetí krve by měla lépe nehrát to.

Ale předtím, než já odstraším každého člověka: Lidé je opravdu dobrá hra, hádanky jsou velmi dobře udělaný a lidé vždy učí se nové věci. To drží hru opravdu čerstvá a excitace. Jeho perfektní hry pro všechny tvrdou hádanku rozdmýchají kdo miluje aby hrál si to reqiuire nějaký mozkový buněčný vycvičit.

Užívej souborový runme.exe začít hru a potom vy můžete vstoupit do nějakého /každého /žádného náhodného čísla jak copyprotection kód!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Imagitec Design

Obrazek:Humans, The - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo