Operation Wolf
Operation Wolf - náhled

Operační Wolf jistě je jedním z herních historických výrobců a měli ohromný dopad na mnoho her aby přišly poté. To je velmi základní, ale

...

D-Generation Recenze

Recenze | Screeny


Jestli je tam obrovská knihovna každé POČÍTAČOVÉ HRY vůbec kdy udělaný, vy byste našli D/generaci někde v rohu pokryla v prachu. Ne protože to je tupá hra, ach ne! - D/generace je jednoduše oběť lidí knih rozsudků jejich krytem.

Jestli vy mihnete se doprava, vy uvidíte screenshot která nevypadat strašně excitaci. Grafika může dokonce připomenout vám starověkou Nintendoovu konzolu, která není kompliment pro hru uvolnila v roce 1991. Nezapomeněte, to byl čas nádherný, barevný VGA vybojoval PC lovecký motiv. Mnoho lidí nesprávně posuzován D/generaci aby byl standardní, tupá, izometrická akční hra. Ó!, jak špatný oni byli. Já upřímně jsem překvapená nikdo vůbec kdy přepracovaná tato hra s více aktuální grafikou, protože to mohlo by uspět v dělání hráčů věnovat víc pozornosti k tomuto prohranému drahokamu.

Předpoklad hry není to mimořádný: To je 2021 a vy jste kurýr přistání na vrch mrakodrapu/laboratoře kde předpokládá se, že vy dodáte balíček k vědci. Jednou uvnitř, vy uvědomíte si věci měly šly šikmo a bioweapons (kterých D/generace je nejpokročilejší) jsou všude.

To by bylo moc snadný aby udělalo tuto hru jednoduchá izometrická akční hra kde vy jste museli odstřelit váš průchod každou úrovní, ale D/generace vzala rozdílný přístup. Příběh ve skutečnosti vyvíjí jak vy dáte dohromady co se stalo mluvením s přeživší a zpřístupňujícími počítači. Ne jen to, že, ale každá obrazovka je v podstatě hádanka pro vás řešit. Místo aby šel v zbraních planoucích, vy musíte být chytré - spouštěcí tlačítko, vyhnout se pastem a dalším rizikům, a udělat vaši cestu z vyrovnat k úrovni. Dále vy jdete, ošidnější hra stává se.

Naštěstí, vy můžete chránit mezi úrovněmi. Vy jen dostanete omezený počet životů, ačkoli, a jestli vy zemřete, vy musíte spustit znovu místnost. Jestli vy ztratíte celý váš život, vy vrátíte se do začátku úrovně/podlahy. Věřte mě, toto se stane hodně: hra dostává moc klamavý později a nějaký místnosti vezmou hodně prosit uspořádat.

Nakonec, to je moc pevná/akční hra hádanky která smutně byla zastíněná jeho populárnějšími kolegy času. Nenechte, ať se to zastavit vás, ačkoli: tato hra opravdu má cenu dávání šlo. Já jsem objevil to jako součást Mindscape sbírky asi 12 let dříve a bylo překvapené tím, že jsem našel toto málo drahokamu. Tak kdo ví; to může překvapit vás také.

Velikonoční vejce: Změňte vaše datum prosinci 25. a vy uvidíte vánoční stromek v recepční kanceláři.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Mindscape Inc.

Obrazek:D-Generation - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo