Desert Strike - Return to the Gulf
Desert Strike - Return to the Gulf - náhled

Již v roce 1993, Electronic umění skórovala sebe hit s Desert stávkou: Vrátit k Zálivu. S hrou to bylo směs přímé odstřelování akce, ruko

...

Hoyle Official Book of Games - Volume 3 Recenze

Recenze | Screeny


Hoyle je jméno nejlepší známý různými knihami které zkompilovanými pravidly pro četná karta, kostky, paluba, a-styl tokenu her, také známých jako "klasických her." Hoyle hlasitost 3 pokrývá několik stolní a stolní hry.

Pro začátečníky kdo nemůže nikdy slyšel o nějaký /každý /žádný z těchto her, tam jsou kompletních pravidel poskytnutých v hrách sami.

Hoyle hlasitost 3 zahrnuje: Dámy vrhcáby domina Snakes & žebříky jachta (Yahtzee) indický společenský hra (Parcheesi)

Hoyleovy díly byly uvolněné skrz Sierra společnost, a můžete poznat některý z "znaků" že můžete hrát jaknebo mít oponenty, tak mnoho přijde fromother Sierra tituly. Každý inzeruje jejich "hra" kdy vy vyberete je jako oponenti. Část z nich jsou začátečníci a mohou být zbitý snadno, jakmile vy znáte pravidla hry, zatímco jiní jsou docela zkušení a prohnanost, dělání jich výzvy dokonce pro experty. Hráč má volbu hraní proti "dobrým chlapcům" (snadným) nebo "nepřátelům" (tvrdý). Každý znak má málo animací, jako je rozesmátá tvář při něčem jde jejich cestu a zamračený tvář při něčem dopadá je. Animace jsou jednoduché, ale ani přidá k ani ubrat z hrající zkušenosti.

Hra je hraný spolu s myší. Posun kurzoru k vrcholu obrazovky předkládá in - game menu pro změnu hry, čtecí pravidla, a provádění změn in - game nastavení.

Zvuk je lepší než v předchozích dvou dílech Hoylea; nějaká rekreační zvuková kulisa která zní přímo ze Sierra dobrodružné hry drží hráče pobaveného. Bohužel, zvuková kulisa je jen hlavně menu, jak hry nemají žádnou hudbu při hrající.

Hot - seat hra je k dispozici pro různé hry, s výjimkou domin, která musí být hraná proti počítači.

Hoyle Volume 3 dovoluje hráčům učit se / napovědět se a hrát některou z běžnějších stolních a stolních hr. Hot - seat umožňuje hraje proti přátelé, kteří je vždy plus.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Hoyle Official Book of Games - Volume 3 - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo