Lexi-Cross
Lexi-Cross - náhled

Lexi-kříž je zajímavá hra. Myslete rudovlasé nevlastní dítě Battleships, čmáranice a kola Štěstěen, ale s trochu více duše než průměrného

...

Constructor Recenze

Recenze | Screeny


Stavitel je stavební hra, a tak účel je aby budoval stavení, udělat peníze, a dokončit série cílů. Vy máte jen pět map aby využívaly, ačkoli, které je hlavní zklamání. Stavitel je moc humorný a nemám kus vážnosti, tak jestli vy nemáte rád zábavné hry toto není pro vás.

Hra je hluboký a má mnoho rysů, včetně volby použití policie, gangsterové a přístroje aby pomohly vám aby porazily vaše oponenty a udělat vaše obyvatele šťastné. Jestli vaši obyvatelé stane se nešťastný, opustí a zastavit sklízející peníze a extra pracovníci (kdo buduje stavení a může být převedený do repairmený a gangsterové) a nájemníci (kdo zalidní vaše stavení). Pracovníci mohou také převzít stavení a napadnout nepřítele pracovníky. Repairmen má jediný úkol opravujících vašich stavení, zatímco gangsterové mohou napadnout nepřítele mnohem víc efektivně než pracovníci a jsou jediní lidi kdo může napadnout stavení.

AI Je extrémně nelítostný a nebude váhat stavět na vaší zemi, převezme to, zničit vaše stavení, a obecně způsobit spoušť. Grafika jsou výjimečně udělaná pro takový primitivní motor. Zvuk je hezky dělaný, třebaže to není nejvyšší kvality. Toto hra je veselá zábava, protože to prosakuje šarm a je překvapivě návykový jakmile vy dostanete se do toho.

Stavitel má několik stinných stránek také: Zatímco rozhraní je obecně snadno použitelný, to má extrémně otravné opomenutí - - vy nemůžete užívat pravé tlačítko myši aby pohybovaly vašimi pracovníky, kteří mohou dostat moc otravní kdy vy zkoušejí vybudovat oblast rychle před AI přistěhují se. Také, hra nemá moc varianty, a jakmile vy vyprázdníte počáteční šarm a veselou zábavu, to rychle stává se nudným.

Celkově, Constuctor je extrémně legrační hra zatímco to trvá. To pracuje dobře v DOSBOX, ale ověřte si, zda vy vyřadíte video animace, jak někteří chybějí z archivu.


Rok vydaní: 1997

Vydali: System 3

Obrazek:Constructor - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo