Tennis Cup
Tennis Cup - náhled

Pohár tenisu je starý. Ve skutečnosti, to je tak starý že musím udělat nějaký výzkum sítě aby mohl zjistil to. Ukažte se to nebylo tak př

...

Constructor Recenze

Recenze | Screeny


Stavitel je stavební hra, a tak účel je aby budoval stavení, udělat peníze, a dokončit série cílů. Vy máte jen pět map aby využívaly, ačkoli, které je hlavní zklamání. Stavitel je moc humorný a nemám kus vážnosti, tak jestli vy nemáte rád zábavné hry toto není pro vás.

Hra je hluboký a má mnoho rysů, včetně volby použití policie, gangsterové a přístroje aby pomohly vám aby porazily vaše oponenty a udělat vaše obyvatele šťastné. Jestli vaši obyvatelé stane se nešťastný, opustí a zastavit sklízející peníze a extra pracovníci (kdo buduje stavení a může být převedený do repairmený a gangsterové) a nájemníci (kdo zalidní vaše stavení). Pracovníci mohou také převzít stavení a napadnout nepřítele pracovníky. Repairmen má jediný úkol opravujících vašich stavení, zatímco gangsterové mohou napadnout nepřítele mnohem víc efektivně než pracovníci a jsou jediní lidi kdo může napadnout stavení.

AI Je extrémně nelítostný a nebude váhat stavět na vaší zemi, převezme to, zničit vaše stavení, a obecně způsobit spoušť. Grafika jsou výjimečně udělaná pro takový primitivní motor. Zvuk je hezky dělaný, třebaže to není nejvyšší kvality. Toto hra je veselá zábava, protože to prosakuje šarm a je překvapivě návykový jakmile vy dostanete se do toho.

Stavitel má několik stinných stránek také: Zatímco rozhraní je obecně snadno použitelný, to má extrémně otravné opomenutí - - vy nemůžete užívat pravé tlačítko myši aby pohybovaly vašimi pracovníky, kteří mohou dostat moc otravní kdy vy zkoušejí vybudovat oblast rychle před AI přistěhují se. Také, hra nemá moc varianty, a jakmile vy vyprázdníte počáteční šarm a veselou zábavu, to rychle stává se nudným.

Celkově, Constuctor je extrémně legrační hra zatímco to trvá. To pracuje dobře v DOSBOX, ale ověřte si, zda vy vyřadíte video animace, jak někteří chybějí z archivu.


Rok vydaní: 1997

Vydali: System 3

Obrazek:Constructor - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo