Ghostbusters
Ghostbusters - náhled

Chtít zkusit nejlepší počítačovou hru já jsem vůbec kdy hrál? Zde to je - GHOSTBUSTERS!

OK, ok, ok... Já nyní já jsem zaujatost o

...

Hoyle Official Book of Games - Volume 1 Recenze

Recenze | Screeny


Hoyle je jméno nejlepší známý různými knihami které zkompilovanými pravidly pro četná karta, kostky, paluba, a-styl tokenu her, také známých jako "klasických her." Hoyle hlasitost 1 pokrývá hrst běžnějších kartových her, použití tradičních pravidel.

Pro začátečníky kdo nemůže nikdy slyšel o nějaký /každý /žádný z těchto her, tam jsou kompletních pravidel poskytnutých v hře.

Hoyle hlasitost 1 zahrnuje:Šílený EightsOld MaidHeartsGin RummyCribbageKlondike

hra je řízený spolu s myší.

Jestli hráč prosí spáchat protiprávní čin v hře, dostanou připomínku že to, co stálo před soudem není možnýnebo že něco jiného musí být udělaný nejprve.

Zvuky jsou vypnuté standardně, což je dobré protože oni jsou otravní pípnutí a ne mající cenu poslouchání.

Hoyleovy díly byly uvolněné skrz Sierra společnost, a můžete poznat některý z "znaků" že můžete hrát jak nebo mít oponenty, tak mnoho pochází z dalších Sierra titulů. Každý inzeruje jejich "hra" kdy vy vyberete je jako oponenti. Část z nich jsou začátečníci a mohou být zbitý snadno, jakmile vy znáte pravidla hry; jiní jsou docela zkušení a prohnanost, dělání jich výzvy dokonce pro experty. Oponenti jsou rozdělení na dva kategorie - vážnější Players a Not tak vážný Players - které dávají vám slušnou představu jak obtížný žádný oponent je.

Každý znak má málo animací, jako je rozesmátá tvář při něčem jde jejich cestu a zamračený pohled při něčem dopadá je. Jejich oči také kolem přesunou se k dívat se na hráče kdo je na řadě. Animace jsou jednoduché, ale ani přidá k ani ubrat z hrající zkušenosti.

Hoyle Volume 1 může být užíván pro učit lidi jak hrát tyto kartové hry a poskytovat oponenti kdy přátelé a rodina je příliš rušný aby vypukla karty.

Hoyle Volume 1 je pro jednoho hráče; tam nejsou žádné hot - seat kartové hry zde. Pokud si přejete hrát nějaký /každý /žádný z těchto her se skutečnými lidmi, užívat hru aby učila se / dozvěděla se pravidla, a potom dostat sadu štítků aby hrála si s přáteli a rodinou.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Hoyle Official Book of Games - Volume 1 - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo