Commander Keen 2: The Earth explodes
Commander Keen 2: The Earth explodes - náhled

Druhý díl série Commander Keen vyšel paralelně s prvním, což znamená, že nedošlo k žádným koncepčním změnám.

...

Horror Zombies from the Crypt Recenze

Recenze | Screeny


Máš rád klasické filmy hrůzy? Ne, hovořící o Freddě Krugerovi, Jason Vorhees, Michael Mayers nebo každému z jejich přátel. Já mluvím o 50s a 60s filmy hrůzy. Druh filmů s monstry která v nynější době dělá vás smál se a vypnout TV. Dobře, hrůza Zombies od krypty platí poctu žánru.

Hrůza Zombies z krypty je typická arkáda platforma. Vy hrajete jak spočítat Frederick Valdemar, muž, který žije sám ve vzdáleném sídle. Vy nikdy nedovíte se proč on žije sám nebo co on dělat. Nicméně, já myslím, že on je až do žádný dobrý, protože náhle sídlo je napadený armádou monster. Ano, celá armáda hrůzostrašných kreatur přijde k vašemu sídlu a vy potřebujete aby dostali se z tam. Tak hra začíná, že vámi zkusíte zjistit co se stalo...

Tam je šest úrovně úhrnem. Každá úroveň má různorodou sadu slavných monster jako jsou zombie, upírové, vlkodlaci, upíři, krysy a další nejohavnější. Tyto monstra mají různé druhy útoků k dispozici, ale jestli oni dostanou vás, váš osud je vždy stejný: postraší vás k smrti v bodu kde vaše hlava exploduje (doslova!!!) a vy namočíte vaše kalhoty (vy nevidíte to, ale já je si jist, že se to stane). Musíte sbírat určitý počet lebek jestli chcete opustit proud úroveň, protože jestli vy ne-, únikové dveře neotevřou. Také, vy najdete klíče k odemknout nějaké dveře a zelený klíče k odemknout hrudi. Tam je mnoho tajných místností a vy můžete také zvednout zvláštní položky, jako je pár bot které nechat tě proklouznout kolem nějaké kreatury.

Pokud jde o vaše zbraně, jen vy můžete doufat ve vaše dýky a vaši skákající schopnost. To je špatné, protože vaše skákající sání! Pokaždé když vy skončíte úroveň, vy dostanete heslo aktuální úrovně (protože nemůžeš šetřit vašemu hře) a obraz s trochu příběhu. Controlls jsou snadný učit se / dozvědět se: vy pohybujete vaším znakem s kurzorovými klávesami, oheň s ENTER a užívá vaši zvláštní položku s SPACE.

Herní grafika není nic velkolepý a podprůměrný, ale já jsem měl rád některý z obrovských' animací jako upír jednoho. To podporuje EGA a VGA grafiku také. Já znám tam jsou nějakou hudbu v hře, ale to nepracovalo pro mě běžící hra v DOSBOX, já jsem jen dostal několik zvukových efektů. Myslím si, že nějakou konfiguraci je potřebný za účelem dostat hudbu.

Na závěr, hrůza Zombies z krypty je hezká hra jestli vy jste fanoušek žánru nebo jestli vy máte náladu na pro nějaký v bezvědomí hrůza; jinak, měl bys najít něco jiného. Tak to zaslouží si značku z 3.

Hrůza Zombies z krypty pracuje dobře v DOSBOX, a můžete si vybrat mezi HZEGA.exe (EGA grafika) a HZVGA.exe (VGA grafika). Hra také běží ve Windows XP, ale to fungovalo moc pomalu na mém systému.


Rok vydaní: 1990

Vydali: Astral Software

Obrazek:Horror Zombies from the Crypt - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo