Deja Vu - A Nightmare Comes True
Deja Vu - A Nightmare Comes True - náhled

Vy vzbudíte v krámku koupelny v Chicagském baru, a můžete být myslící ' to bude prodloužený víkend...do té doby, než vy všimnete si, že v

...

Gear Works Recenze

Recenze | Screeny


Pokud se vám líbí hrát si hry hádanky, pak vy rozhodně budete chtít dát práce výbavy otočení, tak říkajíce. Tam je víc než dost herní hry potěšit dokonce vratkou hádanku aficionado. Práce

výbavy vyzývají, že vás uspořádat výbavy, které vstoupíte tři různé velikosti, takovým způsobem pokud se týče dokončit spojení mezi dvěma nebo více předcházejícími výbavami. Vy jste zapojující výbavy aby opravily jeden z 12 slavných mezníků, jako jsou Londýnská Big Ben nebo Italská šikmá věž pisánská.

Jako další hry hádanek před tímnebo možná poté, v závislosti na jejich věku, práce výbavy zobrazují další výbavu aby byla umístěn tak vy můžete plánovat aspoň jeden pohyb vpředu.Aby ne vy si myslíte toto bude procházka v parku, každá podlaha mezníku se skládá z vícenásobných ' místností ' které musí všechno být dokončené před časovačem běží . To netrvá toužit po potíži aby vyostřila.

Tam jsou také nějaký málo škodlivého hmyzu toulajícího se kolem každé úrovně, ale protože tam je žádná dokumentace na této hře, já nevím co oni dělají. Oni nezdát se zasahovat během úrovní já jsem zkoušel, ale to bylo snadné, brzké úrovně.

Navíc k umisťujícím výbavám, které vy máte nějaké extra nástroje k vaší dispozici: zbraně (myslím si, že), bomby, a olej. Znovu, kvůli dokumentacím, já budu muset hádat nějaký z těchto. Zbraň zdá se, že bude pro střílení škodlivý hmyz, ale od té doby, co oni ne - nebránili mé hře, já jsem nepotřeboval toto. Bomby jsou pro odstranění nějakých /každých /žádných výbav umístilo nesprávně abys mohl obnovit proces s. Nakonec tam je olej že já předpokládám je pro mazání olejem výbavy, ale já dělám nevědět v jaké scénáře to je potřebný.

Hra užívá důvěrně známý kódovací systém aby dovolil pokračování hra kde vy jste zanechali mimo;nicméně, kód jen dostal po dokončení mezníku, ne po dokončení - ův podlahy.Toto míní vy budete potřebovat aby zajistili , že vy přidělíte dost času na to dokončit několik hádanek během vašeho hrajícího sezení. Práce

výbavy mohou být jen další zub v dlouhé řadě hádanky, ale tam je mnoho veselé zábavy aby byla podveden zde, tak uchopit vaši montážní bednu a dostat natáčení klikou!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Idea Software

Obrazek:Gear Works - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo