Empire - Wargame of the Century
Empire - Wargame of the Century - náhled

Impérium - válečná hra století je moc starý, otáčecí-založený strategická hra které vyšla kdy grafika v hrách a myší podpora byla další v

...

Horde, The Recenze

Recenze | Screeny


Kdysi v magickém království dlouhá cesta tam žila mladý sloužící chlapci pojmenovanému Chauncey. Jako všechny dobrý příběhy tento začíná klasikou "kdysi". Král zadusí na kosti a mladý Chauncey je tam, aby chránil jemu zatímco Chancellora je zábavní hosté. Zadlužen Chauncey král dá mu jeho všemohoucí meč "Grimthwacker" a posílá jemu mimo k Shimto Plains vybudovat osídlení a vytřeštit hordu. Jak vy děláte kdy něčí ušetřený váš život. To je základem hry, docela jednoduchý ale každá tolik veselá zábava.

To rozštěpilo na dvě části a oba ovlivní sebe navzájem a způsob, jakým hru jde. První je strategie čas, vy dostanete dva minuty (reálný čas) pohybovat, koupit a prodat věci kolem vašich aktuálních království. Pro začátek to je jen základy jako bodec pasti, krávy a ploty ale přijdou konec roku, který to nakupuje čas ale více na tom později. Když jste jednou spotřeboval vaše 2 minuty nebo jednoduše volaly dále hordu jak jste udělali všechno, co vy potřebujete to je doba zásahu operátora. To je kde vy ovládáte Chauncey a courá s příliš velkým mečem který je Grimwacker udeření hordy. To je opravdu velmi jednoduchý. Trik je aby vyzabíjel hordu předtím, než oni jí všechny vaše plodiny, krávy, vesničany a domy. Čím více materiálu ještě postavení na konci období (nebo kulatý) více peněz vy dostanete a peníze je jedním z několika výzev v této hře. Na konci každého roku (které se skládají z 4 období) vy musí platit daně. Daně zvýší každý jednotlivý rok tak to je obeznámený s držet nějakou peníze náhradu. Jednou daně jsou placené vy můžete použít nějaký /každý /žádný náhradní moolah koupit upgrade jako jsou bomby, kruh teleportation, pevná kamenná zeď, rytířstva, seznam pokračuje a pokračuje v zvýšení jak léta jet. Nicméně utrácení všechny vaše peníze na upgrade není nejlepší plán protože jestli kdy taxman ( zlý kancléř jak to říká v příručce) cometh nemáte dost korun, ingame měna, vy skončíte v base a to je konec hry. Daně přidají hlavní výzvu na hru, jinak to jednoduše by bylo věcí přežívajícího každého útoku pak nechání města znovu vystavět pro další kulatou a tak dále nade všechny mezi.

Jakmile vy začínáte přijít na kloub městu vy jste zodpovědní za, že to jede do hradu pro medaile, čaj a lívance a nové umístění. Jeden z těch je lež, odpovědi na pohlednici k obvyklé adrese... 3 roky v každém umístění je všechno vy vystoupíte před pastvinám novým, každý má své vlastní nové hordlings a problémy životního prostředí, jako je pouštní oblast s prakticky nulovou vodou v tom a lesy kde pygmejský hordlings může schovat v treeswhich jsou jen příliš blízko u vaší vesnice pro pohodlí. Proč ne kácet je pak? Dobře lesní duch se rozzlobí a potom vy lítáte v tom. To je jen jeden z mnoha malých věcí což dělá tuto hru ohromnou. Další je rozmanitá přerušení z CNNESQUE televize zpravodajských staničních uprostřed cest během let. To je zábavný jenom z tónu hlasu to mluví v ale to dělá ve skutečnosti ovlivnit hru.

Peníze dělají svět šel okolo a je tam několik způsobů jak vydělat peníze. Jeden je ujistí se, že otravnou hordu nevy vaše plodiny, vesničané a krávy (které v 100 korunuje třesknutí jsou drahé aby vyměnili i když oni udělají hromady peněz pro vás). Další roste a odsekávání dolů stromy, vy zasadíte vašeho výrostka pro 1 korunu čekat několik období a prodají váš strom pro 5 koruny, nezazní jako moc ale to je dost, aby přiměl jistě vy máte peníze na taxman. A finále je kdy vy vytřeštíte, vím že já jsem užíval tuto frázi několikrát ale kdy vy hit jeden s mečem oni nafouknou a potom třesknutí jde do hordy. V každém případě kdy oni vytřeští oni příležitostně sníží koruny a drobné peníze je lepší než žádné peníze.

Zvuk na hře je dost dobrý, hlasové jednání je docela šunkové ale hodí se stylu. Hudba je nějaký podivný druh techno hybridu ale nejlepší věc a jaký přinesené vzpomínky z dětství záplava zpět je horda volací "awoooo awoooo". Efekty, jako jsou volání hordy, nedostane opakovaný příliš rychle ale jestli vy hrajete tyto po dobu několika hodin přímý, ne že já jsem vůbec kdy..ne rozhodně ne.

Problémy s hrou? Ne že mnoho, kdy vy zaneřádíte to je vaše vlastní chyba protože nemohla se dostat tam v času na to šetřit vesničany. Má jedna hlavní otrava s tímto, zvláště směrem ke konci hry, je že můžete jen šetřit na konci každého roku tak vy můžete pracovat vaši cestu do zimy jen být vyčerpaný nějakou všemohoucí hordou který je postavená jako dům, jen trochu fasterand asi 8 krát víc hloupá. To je škoda ale myslím si to více přidá k důležitému slovu které je "výzva".

Já dám této hře kulatý 5 jen proto, že to je legrační a odlišný od většiny strategických nebo akčních her ve smyslu že to jsou obojí zároveň. Ó! a dávat si pozor na překvapení splést na konci... Vy pravděpodobně uvidíte přichází ale to není k věci.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Toys for Bob

Obrazek:Horde, The - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo