World at War - Stalingrad
World at War - Stalingrad - náhled

World za války - Stalingrad

jak vy můžete si představit, očekával jsem hodně z hry s tím titul. Zvláště od bitvy v Stalingradovi j

...

Highway Hunter Recenze

Recenze | Screeny


Five let předtím osa Allied Nations získal kontrolu nad Zemí. Oni ihned umístili nahoru terraformers udělat život více příznivě nakloněný pro sebe. Stinná stránka? To je zabíjející lidská rasa. Vy jste byli jednou za rebel, ale vy jste byli zachycen a byli užívaný jako inženýr aby budoval novou zbraň pro cizince. MASTER (Multi - Attack Super turbínový energetický Ranger). Jednoho dne, když oppurtunity udeřit, vy kradete MASTER a únik. Teď je čas udělat nějakou vážnou návratnost.

Hlavní silnice Hunter byl produkovaný softvérem safari v roce 1995, společnost která pozdější vytvořený Tyrian, a hlavní silnice Hunter je právě tak příjemný a návykový jak Tyrian je. Hra je docela simillar další vesmírným střelcům, vy zabijete všechno, co vy můžete vidět a zvednout studené starty po cestě, pak vy zabijete velkého šéfa na konci každé úrovně. Věci, které nastavuje to odděleně, nicméně je že vy operujete auto a tak jsou uvěznění v řízení na cestě. Což znamená, že nemáte tak moc místnosti aby vyhnula se nepřátelům jak vy máte v dalších hrách.

Myslím, že celou hru je opravdu dobře vykonaný. To má vynikající hudbu, opravdu hezký design a skřítky, a hraje jako po másle. 15 úrovně jsou všechny navržený s dobrou rovnováhou. Ne příliš tvrdý, a ne příliš snadný. Nicméně, hra je chybění který jistý něco dosáhnout plné 5 - pointů značky. To jen bledne do řady dalších vesmírných střelců, s málo (kromě řízení namísto létání) vyjmout je. Také, myslím, že tam by měl být více studených startů, jako zbraně které prostírají se vaši střelbu přes větší oblast.

Ale dohromady, tato hra je vynikající!


Rok vydaní: 1995

Vydali: Safari Software Ltd.

Obrazek:Highway Hunter - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo