Attack
Attack - náhled

Toto starověká hra byla pravděpodobně vyvinutá k vnitřnímu použití v IBM ale pravděpodobně prosakovalo (podle MobyGames.com). Toto vodoro

...

Home Alone 2 - Lost In New York Recenze

Recenze | Screeny


Domov sám 2 - ztratilo v New Yorku je pokračování domova sám, dvě počítačové hry založený na úspěšných filmech stejného jména. Domov sám 2 byl udělané vyvrcholením v roce 1992.

Kevin je ztracený na letišti a náhodně nastoupí do letadla pro New York. Dva darebáci z předchozí domova sám hry, Harry a Marv, objevit Kevinovo místo pobytu a rozhodnout se dostat jejich pomstu. V každém ze čtyř úrovní, které vy vedete Kevina jak on utečou z Harry a Marv kdo zkoušejí chytit ho. Vy vyhnete se holím návnadou je do pastí podél úrovně. Vy můžete také vyhnout se jim použitím široký arzenál vlastněný Kevinem, z punchguns pramenům pro skákání.

Hudba je rychlá-odměřená a docela příjemná. Pro zpřístupnit to, vy kliknete na Ha2setup.exe a vybere si zvukovou kartu volbu. Hudba odpovídá hře která je stejně rychlá a veselá zábava. Jak mnoho jiných her může lákat hole do pečlivě položených pastí?

Já dám této hře čtyři jak je si myslela to nemělo dost úrovní. Já doufám, že jste rozhodnu se dát to více. Tak na co čekáte? Stáhněte tento drahokam tak rychle, jak je to možné.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:Home Alone 2 - Lost In New York - stáhnout

21xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo