Museum Madness
Museum Madness - náhled

Příběh 3 z 5 Vás jste průměrné děcko. Vy uděláte vaši domácí práci, zábavné počítačové hry, chybovat... opravte -infikované muzeum viru..

...

Quatra Command Recenze

Recenze | Screeny


Quatra Command pro Windows je starý výstřel-jich - up týmž způsobem jak Kiloblaster a dravý z dnů Windows 3.1. Na rozdíl od většiny her na Abandonia, tento jen pracuje ve Windows. Jen být si vědomý toho. To je, nicméně oba XP a Vista kompatibilní.

Svět: Quatra Command se koná v prostoru. To jste vše vy opravdu potřebovat aby vzali z tohoto. Lidé zřejmě mají dost daleko od pravdy a tam zdá se být cizinci kolem. Tam opravdu není nic co vidět zde.

Předpoklad: Fanoušci rolovacích střelců budou obeznámen s tímto. Vy jste venku v prostoru, vy ztratíte kontakt s vaším základem, a je na tobě jak osamělý pilot aby šel ven a střílet materiál. Jednoduchý a přímý, a já bych opravdu bych očekával nic více nebo méně.

Spiknutí: Spiknutí není opravdu nic víc než výše uvedený předpoklad, pokud je v mých silách říkat. Vaše mise je, kupodivu, tolik ne - přímo nechránit vesmír nebo ujistit se zprávu je dodán, jak je obvykle, ale jednoduše brát ven tak mnoho cizinců jak je to možné před umíráním. To je zvláště realistický přístup, rozvažování váš rádio je rozbitý a váš znak má hodně rozhodl vezme na sebe loďstvo na jeho/její vlastní, kdy HQ jednoduše chtělo abys přenášet informaci o tom. Dané vaše ticho, jeden by předpokládalo, že HQ by uvědomil si tam je problém a poslat v síle, a jestli vaše smrt chystá se sloužit jako ukazovatel, klidně můžete využít to.

Charakterizace: To je ve skutečnosti zábavná věc. Zatímco nikdo není předpokládáno, že je kolem kromě tebe, je tam několik hlasů které objevovat se během hry opakovat text na knoflíkách vy kliknou, a osobně já nalézám je veselý v retro táborové cestě. Tam je vzdušný ženský hlas na titulní obrazovce jehož funkci je aby křičel, "OKAY!" pokaždé když vy kliknete na KLÁVESU OK na vyskakovací vrátit se k titulní obrazovce. Kdy vy ztratíte celý váš život, tam je hoch který zní jako stereotypní 80s hráč který hystericky křičí, "to je to. Konec hry, muž! KONEC HRY!" a jestli vy umístíte na výsledkovou tabuli, vy jste pohoštěný pár chlapů rčení, "chladný!" v tónu který předkládá obraz páru Billa a Tedův wannabes dávající vy vyřídí palce- každý. To je vše opravdu jen hloupý dost, aby byl báječný, s jakýsi šarmem v tom, jako kdyby to byl udělaný párem surfaři a jejich přítelkyně v kalifornské garáži.

Systémy: Dost standardní jízdné. Vy máte několik životy, neomezené lasery, moci-ups, a nepřátelé. Quatra Command je moc moc rolovacího střelce v každém ohledu slova, které je v pořádku, protože to je důvěrně známé. A fajnový málo význačného rysu já jsem nevěděl o až po já jsem začal hrát tuto recenzi je schopnost měnit vaši herní rychlost (já jsem použil software aby zpomalil to nejdříve). Vy rozhodně budete chtít snížit to, jinak váš hra bude jen naposledy několik sekund.

Ovládací prvky: Quatra Command nabízí tři jiná kontrolní schémata (klávesnice, myši, a ovládací páka) která může být použitý zaměnitelně. Žádný ze tří je nesmírně nadřazený na desktopu PC, ale uživatelé laptopu možná mají problém použití touchpad myši, protože jen dva knoflíky jsou podporovaní, a jeden akce vyžaduje kliknutí oba najednou. Celkově, to je neuvěřitelně přátelský.

Hra: Vy začínáte s třemi životy, nekonečná munice, a pár triků nahoru vašeho rukávu nebo přinejmenším potenciálu pro ně. Navíc k střílení normálně, vy můžete dostat " foton" power - up který dovoluje vám střílet " snímky fotonu" s vaším alternativním-požárním klíčem. Tyto jsou schopni udeřit zahalené nepřátele. Vy můžete také generovat silové pole po dobu času - ve skutečnosti, vy začínáte jedněmi krátce držet vás z jste vyčerpaní předtím než vy dokonce máte šanci na to začít. Nastavení je dost hezký, jestli vy daříte se přežít tak dlouho. Ano, tato hra je tvrdý, přinejmenším v standardních nastaveních (počet objektů mohou být přizpůsobený a standardní střední rychlost nastavení je trochu rychlý). Nejený vy musíte si dělat starosti s nepřáteli, ale také vy musíte se vyhnout narážení do planet a asteroidů. Vy jen máte několik moci-ups, které dají vám snímky fotonu, silových polí, a hojení. Moci-ups všechno mají otravný zvyk pádu nahoru namísto dolů, a oni mohou být znegovaný jinými objekty jestli oni srazí se. Celkově, to je jednoduchý ale tvůrčí. A opravdu hezký rys hry je že to automaticky přenastaví sám vašemu rozlišení. Větší vaše obrazovka, více zábavné oblasti, kterou vy máte, která je dost uspořádaná. Můžete chtít jet autem-skrýt vaši lištu s nástroji pro působivost pro zrak, ale to nepříznivě nedopadá na cokoli mít to tam.

Délka/odvetná hodnota: Já upřímně budu říkat, že já jsem nikdy nedosáhl konce úrovně, tak já mám žádné znamení jak dlouho to bere nebo zda já téměř jsem dostal se tam. Jak přístupný jak hra je, to je obtížný. Opravdu ačkoli, to trpí starou metodou prodlužujícího hry času skrz opakování. Jestli vy daříte se tlouct všechny úrovně (tam je deset z nich, které vy můžete zpřístupnit kdykoliv z F2 config obrazovky), tam není žádný důvod jdou zpět a dělat to všude, bez potřebné času-zmetku.

Grafika: Quatra Command užívá nějakou dost hezkou 256-barevnou grafiku. Tam je hodně pozornost detailu v planetách a objektech koluje, a lodní animace je co vy byste očekávali od podobných titulů z hlediska rámů a pozic. Celkově, to vypadá pěkně dobré.

Zvuk: Tam je překvapující množství slova v tomto, z nichž některé já jsem dotýkal se na předtím. Na vrch co já jsem zmínil se o, tam jsou také smrt křičí, z nichž mnohé jsou pronesení jinými piloty jak vy foukáte je ke kouskům. To je trochu matoucí nejdříve. Zvuky jsou velkou měrou akcie, ale tam není nic špatného s nimi, a hudba je dost dobrý. To je vše ve formě deseti-druhých smyček, ale hlavní téma je jakýsi surfař-rockový věci, které posiluje retro táborový pocit hry, a se všemi dalšími zvukovými efekty zazní během skutečné hry, vy sotva si všimnete rovné hudby,zda to je stejné zvukové znamení stále znovu nebo Beethovenova devítina. To je opravdu hezký význačný rys, protože to tiše odstoupí stranou aby vyhnulo se řečovým poruše věcem stejně jako oni již jsou.

Doporučení: Vy můžete dělat hůř než Quatra Command. To je světlo a veselá zábava a má posuvnou zatáčku potíže, a nejlepší ze všech, může být daný přímo na vašem desktopu a hraný jako moderní hry. S nějakými uspořádanými rysy a moderní hardwarové slučitelnosti, tam je opravdu žádný důvod nevyzkoušet to jestli vy máte nějaké zájem o žánr. Já dám tomu 4 hvězdy.


Rok vydaní: 1994

Vydali: DOE Entertainment

Obrazek:Quatra Command - stáhnout

3xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo