Immoral study - Lesson 2
Immoral study - Lesson 2 - náhled

Druhou lekci náš zvrhlý učitel uštědří dcerce majitele nějaké (pravděpodobně) automobilky. Holčina si nejdřív hraje na drsňačku ale po tom c

...

Harley-Davidson - The Road to Sturgis Recenze

Recenze | Screeny


Harley Davidson: Cesta do Sturgisa není vaše obvyklá závodění hra; spíše to patří pod-kategorie "automobilových her" kde váš cíl je jen aby dostal se do cíle. V tomto případě, váš cíl je Sturgis, Jižní Dakota, kde motocyklisté z kolem Ameriky shromažďují pro roční motocyklový rally. Vy máte deset dnů aby dosáhli Sturgisa s vaším zbrusu novým Harley Davidsonským motocyklem, a zatímco vy jste v tom vy můžete vydělávat nějakou pastu, zlepšit vaše kolo a vybudovat nějakého tvrdého motocyklistu-důvěryhodného.

Cesta do Sturgisa je dlouhý jeden: vy začnete hru po vyprávění toho vašeho chladného jména motocyklisty, výběru potíže (více vlasů vy vyberete, tvrdší to je) a modifikování vašich statistických výkazů. Vy začnete před obchodem motocyklisty v Maine, kde vy můžete koupit lepší části pro vaše Harley nebo dekorační položky aby vybudovaly vaše důvěryhodné. Vy můžete také koupit benzin a účastnit se náhodných jevů, které v rozsahu od pomalé jízdy s vaším kolem k jen dělání jednoduché práci chvastouna. Účastnit se těchto událostí (a dařící je) dají vám peníze. Vy najdete obchody kola během vašich cestování, ale nestráví příliš mnoho času v těchto městech; po tom všem, vy jen máte deset dnů aby dosáhli Sturgisa.

Jízda vaše kolo je jednoduchý a, v době, moc mysl-ochromující. Vše, co musíte udělat je vyhnout se překážkám jako skály a odpad (který může také být hnaný přes jestli vaše jízdní schopnost je vysoký) a větší jeden jako auta a dopravní značení. Vy můžete jít rychlý, ale vy riskujete ničení vašeho motoru stejně jako dostávání chycený policií, která mohla mít za následek zrychlující lístek nebo dokonce nějaký pobyt ve vězení. Vy můžete také zvednout pěkné stopaře, kdo vůle jistě kompenzovat vy pro výtah k další městu.

A to je vše hodně. Jet z města do města a dosahový Sturgis v deseti dnůnebo alternativně přijede pozdě nebo nepřijede vůbec, také protože vy totálně jste oklestili vaše kolo a vydalo se z peněznebo protože vy jste zemřeli. Celkově, jeho jako trochu více zajímavé verze neslavné Desert Bus hry (kde vy řídíte autobus do Las Vegas, a jeho nic jiného, než řízení dolů looooooooooooooooong cesty). Tam je hodně detail když přijde na cyklistiku a takový, ale skutečné řízení sám může se stát opravdu vrtáním po chvilce, zvlášť když všechny cesty vypadají pěkně bezmála takové. Naštěstí, vy můžete chránit vaši hru ve městě a pokračovat s vaší impozantní cestou kola když chcete, a to je pravděpodobně nejlepší způsob jak vychutnávat tuto hru.

V každém případě, já doporučuji dávání tento zkoušku, zvláště jestli vy jste do automobilovýchher, motocyklůnebo " jiného druhu simulanta". A nasadit nějaký klasický rock při hraní tohoto, od té doby, co to opravdu zvyšuje motocyklistu-pocit.

Ovládací prvky, které

já jsem zahrnul soubor readme v herní složce (byla si jistý, že vyzkouší ty - tam je hodně užitečné informace tam), ale tady je rychlá redukce:Užívej klíče k šípu urychlit, brzděte, pohybujte levý a pravý, brouzdat skrz menu, a všechen ten materiál. Ctrl je vaše funkční klávesa, a při jízdě vašem kole, spotřebovat funkční klávesu a/šipky dolů aby přepnuly výbavy. Alt je vaše sekundární funkční klávesa, co něco v závislosti na události vy jste účastnící se v. A, při jízdě, to dělá vás udělat jízdu po zadním kole.Tiskový W kontrolovat vaši mapu (jeho dlouhou cestu do Sturgisa , že ano?)tisknout, že I kontrolovat váš inventář, statistiky a počet dnů, které vy jste odešli.Tiskněte B kontrolovat váš stav kola.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Incredible Technologies, Inc.

Obrazek:Harley-Davidson - The Road to Sturgis - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo