Operation Wolf
Operation Wolf - náhled

Operační Wolf jistě je jedním z herních historických výrobců a měli ohromný dopad na mnoho her aby přišly poté. To je velmi základní, ale

...

Conan - The Cimmerian Recenze

Recenze | Screeny


Conan Cimmerian, slavný barbar z knih a komiksů, nejsilnější a nejmocnější válečník tam byl, má jen jeden cíl v jeho životě, jeho účel existence: najít hádanku oceli, tak jakmile on umírá a jeho boží Crom žádá jej o hádance, on bude znát odpověď a Crom pozve ho sedět po svém boku. V mnoha dobrodružstvích a bitvy, které on bojoval, skrz mnoho zemí a města on byl, mnoho mužů a ženy on setkal se, ale on vždy měl na paměti co on musí učit se / dozvědět se předtím, než on nakonec pohřbívá navždy.

Vy všichni pravděpodobně již víte, kdo Conan je. Jestli některý z mladší jeden nikdy neslyšel o něm předtím, teď oni dělali. Po knihách a komiksech, Conan začal " chovat" ve filmech (Arnoldovi Schwarzeneggerovi) a ve videohry. Toto není první hra s Conanem (tam měl pochopení pro PC a další počítače a konzoly a bylo většinou akční platformy) a jistě není poslední (tam jsou hack'n'slash hry, teď v 3D). Ještě, jestli tato hra není lepší než jakýkoliv jiná hra s Conanem, než tam není jiný Conanův hra lépe než tento. To je dobrodružná hra, ale ne dobrodružství jako ten, který vy jsou užíván pro ve videohry - zvednout nějaké objekty a užívat je někde. To je SKUTEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ, kde vy musíte vést Conana v jeho činech-zabalený odváží se při hledání jeho pomsta. Jaká pomsta, možná, že bys mohl zeptat se? Dobře, to je příběh o prvním a největším dobrodružství Conana - porážející zlého kouzelného Totha Amon.

Legenda Conana začíná v jeho vesnici, pokojný jeden, do armád Totha Amon přišel vysolovaní ničení ( pro ty, kdo neví ještě, on byl vzal být otrok do té doby, než on stal se válečníkem, ale to je další příběh, ne přesně použitý v thegame). Conan je jediná přeživší osoba a on potuloval se po zemi do té doby, než on dosáhl vrat Shadizar. To je kde jeho dobrodružství začíná. Conan muset stát se silnější, budovat jeho pověst válečníka a najít spojence k vedení válku proti jeho zapřisáhlému nepříteli Tothovi Amon. Kromě jednání s mnoha nepřáteli, také toto znamená, že Conana bude muset vykonat jisté úkoly. Toto bude vést ho novým lokalitám a novým nebezpečím. Na druhé straně, tam je hodně aby prozkoumat většinou v Shadizar) to může vést ho novým pokladům a položkám (a nepřátelům). Třebaže vy opravdu nepotřebujete aby otravovali kolem s každou místností a umístěním, ještě nějaký zkoumání může přijít šikovné. Tak, buď vy rád jen následovat hlavní hledání nebo dát váš nos kdekoli vy můžete, vy budete spokojení.

Hra je hraný v shora dolů pohledu kdy vy jste na otevřít a v pohledu ze strany kdy v souboji nebo uvnitř. Conan může zlepšit jeho schopnosti dosahuje úkoly, zlepšit jeho bojující schopnosti vlakem (že náklady peníze), najít, koupit nebo prodat různé položky a tak dále Pokud jde o schopnosti, tam jsou tři jiné druhy útoku: houpejte se, strčte a sekat (Conana jen zná "houpání" na začátku), každý můžete být zlepšený drahým tréninkem, ale vy budete užívat strčený po celou dobu (tichý, učit se / dozvíte se další útoky také, vy budete potřebovat je). Pokud jde o nákup a prodej, Shadizar má mnoho obchodů které obchodovat různé druhy položek (kováře, zámečníka, obvyklé zboží...). Vy můžete najít položky na různých lokalitách, včetně rodinných domů v Shadizar, třebaže to volalo kradení. Dobře, Conan byl zloděj kdy on byl mladý, tak nic zastaví se vy z kradení do té doby, než vy se stáváte mocným válečníkem který nalézá nebezpečí a dobrodružství aby byla mnohem víc vyzývavý a výnosný.

V termostatu vy budete potřebovat aby našli mrtvý psí hostinec aby setkal se s nějakými zajímavými lidmi, ale vy máte celé město aby prozkoumalo pokud se vám líbí. Vy můžete krást peníze, šperky a další položky které mohou být prodané. Užívej peníze na nákup lepší zbraně, vybavení a cvičit. Bez ohledu jestli vy koupíte nebo prodat, vás můžete vyjednávat moc hezký a zajímavý), ale nemyslí že obchodníci Shadizar dá jejich peníze tak snadno. Vy můžete koupit a najít klíče k získat přístup k nějakým zamčeným domům a moc důležitějších lokalit také. Conanův inventář není neomezený, tak jestli chcete hledat pod zemí Shadizar pro pokladnice, udělej to před jdoucí do úkolů vy jste dostali od Shadizar, pro které vy budete potřebovat hodně vybavení. Nicméně, úkoly budou vyžadovat vás, abyste jste byli mazaní, ne jen aby užívali jednoduchou sílu. Jediný, co Conan obává je kouzlo a to je protože on je chytrý. Říkával: "jaké dobro je meč proti kouzlu?" There je kouzlo v tomto hledání, síla nestačí, aby nevypadla.

Conan, nebojácný válečník, bude mít hodně souboje, ale také bude mít hodně dobrodružství v této hře. Pomsta, bitvy, kouzla, města, hrady, válečníci dobrý, válečníci zlý, zloději, mniši, pracovníci, obyčejní lidé, cizí kreatury, hrozné kreatury, mnoho zajímavých míst a nepředvídatelný situace - všechno je tu. Dobře, tam není žádná nová láska k Conanovi, s výjimkou ten, které dělá ho chtít jeho pomstu (ne jako film a tuto hru, jednou řekl: "tam jsou tisíce žen na tomto světě a nikdo nemá cenu umírat touhou po"). Conan bude muset být oba silný a chytrý, odvážný a mazaný, nebojácný a moudrý, nerozbitný a flexibilní, zničující a milosrdný, rychlý a trpělivý... A, nakonec, on dostane jeho pomstu.

"CROM, DEJ MI THE POWER!!!"

There je jen jeden chránit štěrbinu, tak vy byste měl být docela pečliví.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Synergistic Software, Inc.

Obrazek:Conan - The Cimmerian - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo