Aaargh!
Aaargh! - náhled

Aaargh! Tam je obrovský monstrum příchod aby rozbil naši vesnici při hledání těch obrovských řízků pizza a ovoce my skrytí...

Vět

...

Hannibal Recenze

Recenze | Screeny


Na apeninském poloostrově tam byla malá vesnice určený pro značnou velikost.Vesnice nyní je nazývaná Římem ' věčným městem ' . Ale tam byl bod v čase, kde další město mohlo zastínit to, mohl by zničit to. Dovoz a Řím vyvíjel zároveň a konkurence mezi dvěma stala se tak divoký oni šli do války. A ne jenom jeden, tam byly tři punské války pro vládu v Středomoří.

Nejslavnější byly druhé punské války, kdy ohromný válečník Kartágských armády Hannibala křížil se Alp na zádech slona a napadený Římané kde oni nejméně očekávali to. Hannibal přesunul jeho armádu dolů skrz celé apeninské poloostrov procházení bezbranného města Římu.Hannibal před průchody!Římané ječel v panice, ještě k jejich úlevě on ne - napadl to.

Historie nikdy nebyla schopna plně odpovědět proč on ne - nenapadl. On bál se , že Římané měl silnou armádu ochranu jejich hlavního města? Byl on zkoušení vrátí se k jeho mateřské zemi aby pomáhala bránit se římský protiútok? Možná on věřil Římané by mohl vzít jeho kampaň jako varování a ukázka jejich vlastní podřízenosti a by se oddá síle Kartága bez další potřeby pro krveprolití? Jakýkoliv důvody byly, on ne - napadl a třebaže hodně krajina byla zdevastovaná, Řím sám zastavil se neovlivněný. Krátce po těchto událostech, Kartágo vstoupilo smlouvu v která z podmínky byly že oni nemají armádu k jakémukoliv účelu. Mezitím římský spojenec který hraničil Carthaginians začal nájezdní kartaginské teritorium. V odvetu, Kartágo začalo shromažďování armád.V odpověď na tuto rušení veřejného pořádku smlouvu, Římané sbírala jejich armády a připravovaly pro Third punské války v kterém oni zbourali Kartágský kámen kamenem s - ův Kartágem provolání víckrát ne!

je řada na tobě nyní přepsat historii. Vy jste pověřit Kartága a k vaší dispozici jsou nějaké ozbrojené síly stejně jako autorita aby zjistila nové armády, vybírají daně, a sázková válka... Zkrátka vy jste vedoucím kartaginského impéria a vy potřebujete aby vytěžili maximum z toho. Pro dozvědět se, jak, odvolávat se na příručku (vidět něco navíc).

Hra sám uvádí hezkou grafiku a zahrnuje plné zvuky. Hra může být naprostý nejdříve, ale jakmile vy zvyknete si na to, vy budete docela zatažený do hry. To je dobrá strategická hra která bude vyžadovat pečlivé myšlení a jisté vedoucí schopnosti. Vy hrajete si na stranu která prohrála a byla tlačen z historie, tak vy jste poražena strana v této hře. To je vždy výzva. Jste vy připravený kromě toho? Jste vy připravený a schopný přepsat historii v této real - time strategické hře? Tady je vaše šance na to prokázat to!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Starbyte

Obrazek:Hannibal - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo