Lost in Time
Lost in Time - náhled

To je ještě další vynikající dobrodružství to bylo udělaný Coktel Vision (oni jsou výrobci Inky a Inky 2) a v jejich stylu plotline je po

...

One Step Beyond Recenze

Recenze | Screeny


Colin měl čas jeho života: hraní žádného protivníka a jídelních trylkuje. Ale něco cizí stalo se. On byl nasátý do jeho vlastního počítače. Ještě to ne- trápit ho moc, dokud tam jsou víc trylkuje.

Toto ohromná logická-platformní hra je pokračování slavného žádného protivníka. Koncept byl změněný: vy hrajete Colin kdo je poskakuje na různých platformách. Přesněji: Colin začíná v trylkuje balíčkové platformě a muset přijít k další trylkuje balíčkové platformě. Platformy jsou napínací z různých bloků. Po skákání z platformy, to je tažený uvnitř bloku. Colin muset dosáhnout posledního platformy (roztahování z trylkuje bloku) potom, co on "kontrolovaly" všechny další platformy.

Jak vy můžete hádat, toto nebude toť se rozumí snadný, ale jistě poskytne hodně veselé zábavy. Po každých 10 úrovních vy dostanete se do další zóny osminové noty. Na začátku úrovně jsou snadné a dostávají vás do hry. Různé bloky objeví se jednání jinak. Jednoduchý příklad: musíte skočit v číselném pořadí směrem na nástupiště s čísly. Po končení nějakých úrovní můžete získat token. Jestli vy upustíte život, tokeny vám dovolí pokračovat z poslední platformy vy jste stáli na (která není nezbytný dobrý nápad). Jinak, vy budete potřebovat aby spustili znovu úroveň.

Vy neomezené životy tak vy nepotřebujete aby dělali si starosti s tím. Namísto chránit volba, každá úroveň má kód. Úrovně pomalu stávají se složitější a správný cesta je pilněji najít. Přirozeně, nemáte po celou dobu na světě, ale jen čas programátor odešel vy pro aktuální úroveň. Jak vidíte, všechny ty " platformní hry nejhledanější" věci jsou zde, aby udělaly tento zajímavý, vyzývavý a znervózňující. "jen" nespatřená věc je herní koncept sám.

Užívej klíče Q, A, O, P a SPACE aby hrál. Vy můžete spojit ty knoflíky aby skočily vlevo nebo doprava a vykonávat skok daleký. Colin může padat ale jen na platformě která je úroveň dole nebo dvě úrovně dole jedna on stojí na.

Grafika se může zdá málo dutý, ale velmi dobrý uváží věk hry. Toto původní koncept byl občerstvení po obrovských množstvích uninspired logických her. Každý milenec tohoto druhu her bude potěšený: to je MUST pro ně. Všichni další hráči jistě neudělají chybu s tímto. Mějte sousto příjemného času s Colin, platformami a trylkuje.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Red Rat Software Ltd

Obrazek:One Step Beyond - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo