Horde, The
Horde, The - náhled

Kdysi v magickém království dlouhá cesta tam žila mladý sloužící chlapci pojmenovanému Chauncey. Jako všechny dobrý příběhy tento začíná

...

Hammer Boy Recenze

Recenze | Screeny


Vy stillremember ty legrační staré hry, se žádným spiknutím, kde vy jednoduše jste chtěli nastavit vysoké skóre? Dobře kladivo Boy je hra právě takto.

Vy jste chlapec s kladivem (jsem nevsadil bych se by nikdy nehádal že jeden) a váš úkol je aby chránil vlajku! Vlajka letí navrchu věže za vámi a tam jsou různí nepřátelé pokus o vzít pryč. Každý útok bude trvat 99 sekundy (vidět pult v pravém horním rohu) a potom vy budete vzat k další úrovni.

Nepřátelé budou prosit lézt na do vašeho základu nebo jinak poškození to (v úrovni té, která potřebuje zahnat indiány popínavou dřevěnou pevnost a střílející hořící šípy; druhá rovná chycení vy ke korzárská lodi; třetí koná se v středověkém hradu; čtvrtý v měsíčním základu; a tak dále). Teď jak vy pokročíte, všechno dostává obtížnější, ale vy také dostanete více vybavení. V měsíčním základu vy již dostanete se do střílet lasery (při postavení k nejvíce pravénebo většina levé pozice).

Grafika jsou hezká dost, třebaže animace není tak hladký jak mohlo by to být. Chlapec není pohybující se on jednoduše zmizí z jednoho umístění a jeví se v další. Zvuk není nic moc, ale to dělá práce. Ovládací prvky jsou buď klávesnice (já navrhuji, že vy přecejchovete je a NOT neužíváte kurzorovou klávesy), nebo ovládací páku. Můžete si vybrat grafický režim (tam jsou CGA, EGA a VGA) a já silně doporučuji, že vy vyberete si VGA grafiku.

Pobavte se! Tuny veselé zábavy!

Hra může být hraný přímo skrz Windows, ale hra rychlost v DOSBOX a ve Windows není stejný. Jestli vy hrajete v DOSBOX hra běží rychlejší (dělání toho obtížnější). Nejsem si jist který je správná rychlost (vy můžete zpomalit DOSBOX také), tak pohled na to takto, můžete si vybrat mezi pomalejší (snadnější) hrou a rychlejší (víc obtížnou) hrou.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Dinamic Multimedia

Obrazek:Hammer Boy - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo